Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bántatok már meg tetoválást...

Bántatok már meg tetoválást magatokon?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Én mondhatni igen.


Vagyis konkrétan nem azt bántam meg, hogy tetováltattam és nem is azt amit tetováltattam, hanem azt, hogy nem voltam elég körültekintő és egy elég igénytelen tetkóshoz mentem, aki elég durván lehúzott, ráadásképpen a tetkómat is elrontotta.

Szóval jelenleg ott tartok, hogy másik tetkóst keresek, aki kijavítja a meglévőt. Ami azt jelenti, hogy össz-vissz kb háromszor annyit adok ki ezért a kis semmiségért, mint amennyit kiadtam volna, ha picit türelmesebb és körültekintőbb lettem volna...

2019. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

értem köszi, igen így kijavítgatni már nem olyan.. :/ vagyis az a tudat, hogy előtte elbarmolták

Igen én is úgy gondolom, hogy a legfontosabb egy igényes profi művész még ha drága is. Inkább várok, de profi legyen.

2019. okt. 5. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Igen.

Már majdnem összejöttem a világ legjobb pasijával, aki sármos, intelligens, jóhumorú és nem mellesleg anyagilag sem voltak gondjai. Már kezdtünk rátérni a testi dolgokra, mikor meglátta a tetkómat. Közölte, hogy ez neki nem fér bele az értékrendjébe. Azóta is bánom, hogy felvarrattam magamra.

2019. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
84%
Én még nem. Kettő van és minden egyes nap boldogság tölt el ha rájuk nézek. Igaz sokáig terveztem őket és a megfelelő tetoválót is évekig kerestem hozzájuk.
2019. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Vagyis én sem magát a motívumot bántam meg hanem azt ahogy fel lett varrva. Eddig mind az öt tetkómat egy tetoválónál varrattam... Négyet tökéletesen megcsinált,egy pedig olyan ronda lett hogy rá se merek nézni sokszor. És ebbe az a vicc hogy amiket jól megcsinált azok sokkal részletesebb, szebb tetkók mint amit elb aszott.
2019. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
#3-as szerintem ne a tetkót bánd, hanem örülj, hogy nem lett semmi azzal a pasival. Mégsem lehet olyan intelligens, ha egy tetoválás “nem fér bele az értékrendjébe”. Konkrétan leszarom, hogy kin milyen tetoválás van, ez nem valami ördögi dolog, csak tinta. Milyen értékrend lehet az ilyen?🤔
2019. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
#6: De bánom. Mert tényleg nagyon jó férj lett volna. Nagyon értelmesen elmagyarázta, hogy miért gondolja így és igazat adok neki. Ő nem beszélt úgy, hogy "leszarom" meg hasonló, figyelt rám, és éreztem, hogy fontos lettem volna neki. De nem vagyunk egyformák, és a degradálás egy jó magyarázat lehet, de csak magadnak.
2019. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
#7 Ez nem degradálás csak tudatni akartam veled, hogy inkább jól jártál. És mi volt az a magyarázat? Tudod, azért beszélek így, hogy leszarom, mert én tényleg leszarom mi van a bőrén az embernek, ha mindenben passzolunk, akkor nyilván nem dobnám el egy tetoválás miatt és ezt minden intelligens ember így látja. Úgyhogy vagy gondok vannak a csávóka fejében vagy pedig más volt a baja veled, nem a tetoválás.
2019. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
#8: Már had tudjam én, hogy nekem mi lett volna a jó. De ne folytassuk. Nem vagyunk egy szinten, és én nem akarok vitatkozni.
2019. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Kedves hármas. Ha olyan jómódú és álomfaszi volt, akkor elmehettél volna egy pár lézeres kezelésre, ami manapság szinte teljesen eltünteti a tetoválást. Gondolom nem egy telihátas mintáról van szó, így ha ennyire álmaid férfija és neki meg álmai nője lettél volna akkor akár ki is fizeti neked, ha már az ő kis "értékrendjébe" ez nem fért bele.
2019. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!