Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mentek plázákba, ti is...

Ha mentek plázákba, ti is megmosolyogjátok amit ott láttok? Mindenféle ember, divatirányzatok, semmi egyéniség, stb.

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha a butasag fajna, hangosan kiabalnal...
2019. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem csak a plázákban, de megmosolygás helyett inkább szánalmat érzek amikor jön velem szemben egy lányfalka, aminek minden tagja ugyanolyan dzsekiben, farmerben és cipőben van.. mondjuk nem csak lányokra igaz, inkább azt mondanám hogy az ilyen 15-16 évesekre jellemző, akár fiúk, akár lányok.
2019. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz pontosan?
2019. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Pedig igaza van. A plázákban vannak ám arcok és történések.

Mondjuk nem szoktam sokat időzni ott. Wcre vagy kajáldába járok ilyen helyekre főleg. De annyi idő alatt is érnek élmények.

Múltkor finom úri hölgy imázzsal nő szétrakott lábakkal ült a bejárattal pont szembe. Miniszoknyában. Még az is belátott, aki nem akart.

2019. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Nincs olyan, hogy egyedi valaki. 7 milliárd ember közül nehéz kitünni és nem is hiszem, hogy ki akarnál, mert minden öltözködés követ valamilyen irányzatot, akár tudomásul veszed akár nem.


Az igazán egyedi öltözetek, annyire furcsák és bóhóc jellegűek, hogy azokat szeritem 10x ennyire elítélnéd.


Én pl.: akaratlanul is a konzervatíz sportos irányzatot követem, szimplán mert ezek a ruhák tetszenek.


Azaz Helly Hansen, The North Face és ehez hasonló ruhákat hordok.


Nem látok kb senkit sem aki hasonlóan öltözködik, de ettől függetlenűl én is 1 vagyok a 100 közül.

2019. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem azért de az alatt a negyed évszázad alatt, mióta élek annyira unalmassá vált számomra a fajtád... Ezerszer unalmasabbak azok, akik azt hiszik hogy egy külön személyiségjegy

- nem nézni tévét / nem használni facebookot

- látványosan elutasitani mindent, amit a többség szeret

- azt hinni, hogy ruha = személyiség,

- megitelni vadidegen embereket azok alapján az üres semmitérő sztereotipiak alapján, amiket a saját kis agyad gyárt, hogy többnek érezd magad a többieknél.


Ennél snasszabb, klisébb, elcsepeltebb viselkedést egy tipikus plazapatkany sem tud produkálni.

2019. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6# Mondjuk a TV nem nézém már elég átlagos.


Inkább youtube, online streaming platformok és ha netántán valaki illegálisan akar bármit megnézni a neten könnyen akkor tud azt nézni amikor akar.


Szóval a tradícionális médimoktól való elhatárolódást azaz TV és újság egyátalán nem furcsa.

2019. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Imádom a fajtádat. Neked milyen az egyéniséged, mesélj? Mosolyogj csak nyugodtan magdba, ha ettől különlegesebbnék érzed magad, de el kell hogy keserítselek: senki sem egyedi. Tudom, hogy ezt nehéz feldolgozni a magadfajta snowflake-eknek, de ha minimális intelligenciád lenne, akkor rájönnél.
2019. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy más meg rajtad mosolyog oh te nagy szuper egyèniség. A kérdésedből pedig süt a frusztráció, önigazolást keresel. Igazából megmosolyogtató.
2019. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy amúgy ki mit hord? Ha mindenki egyforma ruhát hord akkor fúj tömeg,ha meg valaki egyedi ,akkor meg fúj ,hogy néz ki.

Full egyedi ugyse tud senki lenni! Most vannak pl ezek a külőnc emosok ,de ők csak az átlagnak furák ,mert amúgy a saját társaságukban,egyformán néznek ki.

Minden ember azt a ruhát veszi fel, ami neki megtetszik.Különben is..nem a ruha adja az egyéniséget.Én senkit nem mosolygok meg emiatt, és senkit nem hívok tömegnek ,csak mert pl átlagos az öltözete.

2019. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!