Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi frusztrált,...

Miért van ennyi frusztrált, elfuserált ember manapság?

Figyelt kérdés
Az emberek modortalanok, bunkók egymással. Fellöknek amikor sorban állsz, 10 percig hangosan szidalmaznak a moziban, amikor csak be szeretnél ülni a helyedre, a Közlekedési morálról már ne is beszéljünk.... Tényleg ennyire siralmas az emberek élete, hogy már semmi tisztesség és kedvesség sincs bennük?
2019. okt. 5. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szülőknek nincs ideje a gyereket nevelni már jó ideje. Egy generáció már felnőtt így. Nincs otthon a gyereknek megtanítva, hogy kell tekintettel lenni egymásra és miért. Az iskolában a tanár nem nevelhet, csak oktathat. Annak a kevésnek, aki még figyel rá. A rendőrnek nincs tekintélye, és most már viselkedni se nagyon tudnak az utcai járőrök (öreg rendőr véleménye alapján írom ezt).

Emellett egyre jobban úgy áll hozzá az egész világ, hogy mindenkinek jogában áll azt csinálni, amit akar. De eközben mindenki halálra van sértődve, ha a nagy szabadelvűségben valaki a tyúkszemére lép.

Itt minden mindennel összefügg és nagyon nem jó irányba haladunk.

De szerencsére engem nem érint. Én meg tudom védeni magam, gyerek meg nem lesz, mert nem akarok kicseszni a véremmel, hogy ilyen "szép új" világba kényszerítem.

2019. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudod megvédeni magadat? Nyilván nagyon összefügg minden, de elképesztő, hogy az ember már nem tud úgy kimenni az utcára, hogy ne érje valami atrocitás.
2019. okt. 5. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Beveszem a leszarom tablettát és élek az okos enged elvvel. Attól, hogy mindenki hülye, nekem nem kell annak lennem. Illetve nem foglalkoztat más véleménye. Ezek összessége elég jól megvéd ezektől az atrocitásoktól.
2019. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetek nagy részében nekem is sikerült a leszarom tablettát használni, de azért van az a szint, amikor szakad a cérna. Nekem van 2 gyerekem, de nem irigylem őket, hogy ilyen környezetben kell felnőniük. Az iskolai életből is lehet következtetni, hogy milyen eszméletlen sok a mentálisan sérült gyerek és szülő...
2019. okt. 5. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert erre van igény.
2019. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!