Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó velem és még ő volt...

Bunkó velem és még ő volt felháborodva. Ezt hogy gondolhatta?

Figyelt kérdés

Bementem venni valamit egy boltba de több kassza volt. Mindegyik kasszánál voltak de mögöttük volt egy csík "ITT VÁRJON"felirattal.

Egy nő állt az ajtóban de én beljebb mentem a boltba, beálltam egy ember mögé. Mikor sorra kerültem elkezdtem.mondanj mkt akarok erre a szavamba vág befurakodik elém mondván hogy ő volt itt előbb. Attól függetlenül hogy nem volt egyértelmű még oké...ő volt előbb de a stílusa felháborított. Mondtam neki hogy szégyelje magát erre ő ki lett akadva és elkezdett hisztizni....


2019. okt. 5. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem voltal elörelàto.


Velem is megesik hogy pl nem egyertelmü az hogy valaki sorban all vagy bamészkodik (a sorok mellett àruk is vannak a boltban)es nagy is a tàvolsàg az elötte es közte àllo között. En altalaban közeledve eleve incidens elkerülö hadmüvelettel felveszem vele a szemkontaktot es jelzem hogy en sorakoznék beällhatok e vagy ö is sorbanàll e.


Eddig mindig beengedtek. Bèke csend nincs konfliktus.


Amikor viszont elém furakodnak az gyakorta meg eladoi hiba lasd pl hosszu huspultnàl ahol oda vissza rohangal az elado, en ällok x áru elött(nincs tömeg egy embert szolgal ki miközben latja hogy en vàrok)es erre az mögé all a kövi vevö akit epp kiszolgal. Igy öt szolgalja ki holott latta hogy van vevö.

Igazabol valahol nem lehet hibaztatni senkit mégis sèrtö rendesen.

2019. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*nagy a tavolsag a sor es az utolso ember közt.nem egyertelmü hogy sorban àll e az illetö
2019. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ilyenen kiakadsz, akkor baromi stresszes életed lehet (tudom mert én is ilyen agyalós voltam sokáig), de szokj le erről. Le vannak szarva, mondhat amit akar.
2019. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!