Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem tudok mas emberek...

Miert nem tudok mas emberek előtt enni?

Figyelt kérdés
Osztalytarsaim elott se merek enni foleg ha nez a kiszemelt srac...mit tegyek/hogyan valtoztassak ezen? :D
2019. okt. 5. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Énsem tudok enni társaságban max családi körben de pl. ha olyanról van szó hogy üljünk be egy plázában 1 kajáldába na arról szósem lehet XD

Én is igyekeztem változtatni de nekem nemsikerült.

2019. okt. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudok, de nem is görcsölök rajta. Nem szeretem más csámcsogását hallgatni.
2019. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez nagyon erősen összefügg az általános szorongással, depressziós tünetekkel. Amikor rosszabb időszakom van, akkor jön elő. De annyira, hogy konkrétan hányinger, hasmenésig megy a dolog. Elég kellemetlen családi kajálós rendezvények miatt, de céges vacsorák és hasonlók is problémásak így. Arról nem is beszélve, hogy evéssel egybekötött program kizárt (vacsora randi, bármilyen program, ahol kapjunk be valamit közben, mert megéhezünk stb). Nálam ez nagyon jó fokmérője, hogy mennyire vagyok idegileg lecsúszva.
2019. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huu orulok hogy nem csak en vagyok ilyen XD
2019. okt. 6. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!