Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szerelmes lettem egy...

Nagyon szerelmes lettem egy lányba de a legjobb barátom kell neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régebbtől ismerem ezt a lányt de soha nem akartam tőle semmi komolyabbat és nem is nagyon beszéltünk. Kb 3 hete változott meg mikor egy közös házibuliba kerültünk ahova a 2 legjobb barátommal mentem. Sokat hülyéskedtünk és miután elmentem onnan el is kezdtünk irkálni. Sok mindent elmondott nekem és én is neki de már mikor mentünk a házibuliba akkor tudtam hogy a barátom kell neki. A bárátom nem akar tőle semmi komolyat de néha mikor felhív a lány (amit néha szokott) szoktak hülyéskedni hogy hogy vagy szerelmem stb. Ez rosszul esik de nem haragszok egyikükre sem. Egyik se tudja hogy többet érzek a lány iránt de ez remélem így is marad. Észre vettem hogy nem nagyon tetszek a lánynak és sokszor szokott arról írni hogy rossz kedve van mert hiányzik neki a barátom meg ilyenek. Már régebben is depressziós voltam és mindig kedv ingadozásom volt egyik pillanatról a másikra. Van hogy haza jövök és elkap a sírás. Nemrég elkezdtem magamnak ártani (self harming- nem tudom rendesen magyarul) kb 5 cigit kioltottam a kezemen és nem nem azért csinálom mert menő lenne hanem azért mert élvezem, legalább így valahogy kitudom adni az "idegem" úgy hogy nem ártok senkinek és nem is tudja meg senki hogy miatta van. Nagyon szeretem a lányt de soha nem mondanám meg neki mert tudom hogy nem akarna tőlem semmit és azt se akarom hogy a barátaim tudják.(a legjobbak) Azért nem akarom hogy tudja mert félek hogy ez a "kapcsolat" is kárba vészne ez miatt. Nagyon elveszett vagyok és azon gondolkoztam hogy pszichológushoz megyek mert már nem birom. Eddig is nagyon kevésnek ériztem magam de így egy semminek érzem magam. Már komolyabb dolgok is eszembe jutottak (gondolom tudjátok mire gondolok) de ezt soha nem tenném meg mert tudom hogy vannak akik szeretnek. Ti mit csinálnátok?

2019. okt. 6. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Írásod alapján nagyon fiatal lehetsz. Törődj bele a helyzetedbe! Így 40 évesen visszagondolva a tiniszerelem olyan, mint a szalmaláng. Nagyon ég, de csak rövid ideig. Majd fogsz találni olyat, akivel kölcsönös lesz a vonzalom. Csak légy türelemmel. Manapság szinte mindenki mindent azonnal akar.
2019. okt. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem és meg is értem csak az a baj hogy 40 vagy akarhány év még sok idő. Ha eddig ez így fog menni megbolondulok. Amúgy 18 éves vagyok és köszi a választ
2019. okt. 6. 00:50
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Falcolsz, depressziós voltál, és tudjuk mi.. Azonnal keresni kell pszichológust, ne gondolkozz tovább rajta, ez nem játék!
2019. okt. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, soha nem tenném meg. De már eszembe jutott hogy mi lenne ha.
2019. okt. 6. 01:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátzónába tett a csaj. Szakíts meg vele minden kapcsolatot minél előbb, különben nagyon sokáig fogsz szenvedni, és nagyon fog fájni. Átéltem ezt kétszer.

45/F

2019. okt. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mostanra változott a helyzet, még mindig sokat irkálunk és mostanában sokszor irkálta hogy felvan izgulva stb. én pedig egyből rástartoltam elkezdtem vele flörtölgetni és mindig mondta hogy hagyjam abba mert felizgatom stb. Ez volt kb 2 napig és ma azt írta hogy én vagyok neki a tökéletes pár hogy csak azzal feltudom izgatni hogy irkálok neki és azt hogy tudja 99 százalékra hogy megtudnám őt úgy ****** ahogy azt ő akarná. Nagyon sok ilyen irkálás után nem tudom mit gondoljak. Szerintetek?
2019. okt. 7. 23:14
 7/13 A kérdező kommentje:
vagyis 1 napja volt sry.
2019. okt. 7. 23:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne legyél nyomorék...

Legyen tököd és nyisd ki szemed...

Több millióan vagyunk a bolygón...


Egyoldalú szerelembe álmodni felesleges.

Tovább kell lépni.


Kiépíteni egy sikeres karriert, jövőképet s fejleszteni kell önmagad.


Pozitív megjelenés, stílus, megerősödött lélek.


Alapozd meg önmagad és sikereid, mellette könnyebb párt találni.

Lassan abban a korban vagy hogy kilépsz anyuci szoknyája alól (vagy nem...)


Lesznek nagyobb pofonok az élettől.


Tudnék olyat mesélni kamilláznàl és áldanád az eget, hogy annyi idősen ez a legnagyobb bajod 😅

2019. okt. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. A lány nem kellett a barátodnak, ezért beéri veled is és veled akarná féltékennyé tenni a barátodat.

Ha valóban érdekelnéd, akkor nem dugni akarna, hanem veled lenni. Azt hiszi, hogy majd a barátod felfigyel rá, ha veled kavar. Felejtős.


2. Tudok egy remek stresszlevezető dolgot: sportolj! Ha úgy érzed, hogy szétb..sz az ideg, akkor menj el futni! Jobban beválik mint a csikkek elnyomkodása a kezeden és nem marad meg egy életen át, amit majf rejtegethetsz a munkahelyeden! Az izomláz meg a lábfájdalom sokkal kellemesebb.


Visszatérve a lányra: koptasd le és szórakozzon mással! Annyira nem hülye, hogy lássa rajtad, hogy bejön neked. Annyira viszont hülye, hogy nem veszi észre mennyire átlátszó a taktikázása.

2019. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha normális lányt akarsz magadnak, akkor ez felejtős. Aki ilyeneket irkál neked, hogy mennyire felizgul rád, az túl szabados. Mondhatnám úgy is, hogy könnyű vérű. Ha így viselkedik veled, akkor téged nem vesz komolyan és nem akar tőled semmi komolyat. Szerintem vagy húzd meg egyszer, és felejts el, vagy ne csinálj vele semmit és csak simán felejtsd el, már mint komoly kapcsolatot.

Keress olyan lányt, aki nem a testét kínálgatja neked. Tudod, a rendes, kedves, normális lányok nem tesznek ilyet. Egyébként ő is csak azért teszi ezt veled, mert játszadozik veled. Szerintem ne legyél más játékszere, többet érsz.

Ja és mindenképp menj el pszicho dokihoz, ha már gondolkodtál rajta. Ha önkárosító gondolataid és tetteid vannak azon doki segítségével tudsz túllépni. A lányon meg nem gondolkodj tovább, de tényleg, inkább foglalkozz magaddal, mert úgy tűnik önértékelési problémákkal küzdesz, aminek megoldása elsőbbséget élvez minden már előtt.

Sok szerencsét!

2019. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!