Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket ghostingoltak már? Mi...

Titeket ghostingoltak már? Mi volt a történetetek?

Figyelt kérdés

Ghosting= minden ok nélkül való eltűnés , válaszok nélkül hagyva a másikat, pedig látszólag minden működött. Mit gondoltok erről a fajta viselkedésről? Miért teszik ezt az emberek?

Sajnos beleestem én is, nagyon szenvedek tőle, nem értem mi volt a baj, ami miatt ezt érdemeltem.



#randi #válaszok nélkül
2019. okt. 6. 11:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Jelen,megüzentem neki hogy ebben az esetben felejtsen el.
2019. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Szinte folyamatosan ezt csinálják velem.
2019. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Én épp itt beszélgettem egy férfivel, mindketten házasok vagyunk, csak beszélgettünk, mert a problémák hasonlóak voltak mindkettőnk kapcsolatában. Nagyon jól elbeszélgettünk, aztán egyszer csak nem írt. Ez volt kb 3 hete. Én nem írtam/írok neki, nem hat meg túlságosan, csak nem értem🤷🏼‍♀️ Mármint azt nem, hogy miért nem tudott egy mondatban leírni annyit hogy köszi a társalgást de én kiszállok. Persze nem kötelező, csak ez lett volna a normális szerintem. 😀
2019. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Velem is ezen az oldalon történt. Egy hónapig leveleztünk egy bizonyos témáról, hosszú üzenetekben, aztán egyszer csak nem írt többé. Azóta sem tudom, mi lehetett az oka ennek. Kb. egy mondatba került volna neki leírni, hogy már nem fog jelentkezni, ami egy perc, de nem tette. Ő a férfi én a nő, és egyáltalán nem ismerkedésről volt szó, sokkal jobb témánk volt.
2019. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Velem mindig ez van.
2019. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én randiztam egy sráccal egy hónapig. Azt gondoltam rendes, és komolyat szeretne, úgy tűnt. Múlt héten nálunk aludt , de nem feküdtem le vele. Másnap, pár szót beszéltünk még, de azóta választ nem kapok. Semmi másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy nem feküdtem le vele, és innestől az ő részéről annyi is volt. Nem tudta megérteni hogy nem szeretném még elsietni. Kerestem magamban a hibát de rájöttem nincs miben, én mindent megtettem ezért a kezdődő kapcsolatért, azon kívül, hogy nem adtam magam hamar oda. Nagyon fáj, hogy egy választ sem érdemlek, mindazok után hogy folyamatosan mellett álltam, támogattam, igaz én ennek a töredékét sem kaptam tőle vissza. Csak a szexre ment...
2019. okt. 6. 12:07
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

3# vagyok.

Kérdező, jól tetted. Innen látod hogy meg se érdemelt. Ennyi. És jól csináltad, ne aggódj.

N

2019. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm hármas! Igazából nem gondoltam hogy ennyire szexcentrikus a világ, de sajnos rá kellett jönnöm hogy de. Nem kellett volna sokat várnia( igazából az ottalvást sem akartam de ő ragaszkodott nagyon) de mint látszik, nem tervezett hosszútávra és képtelen volt megérteni hogy nekem még egy kis időre van szükségem.

Hál istennek nem a szívem, hanem az egóm fáj, és az hogy valaki értelmi szinten itt tart, és így képes eldobni egy hónapot, amiben támogatták,segítettèk, és mellette álltak....

2019. okt. 6. 12:48
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

5. vagyok, én is ismerkedtem már hasonló gyerekkel, bár mi élőben még nem találkoztunk, csak beszéltünk róla. Egyszer elhívott "randizni" és elkezdett arról kérdezgetni, hogy reagálnék, ha a randin elkezdene fogdosni, stb., mire azt válaszoltam, hogy bocsi, de én az első randin még nem szeretném, amire azt mondta, hogy persze, semmi baj...Aztán onnantól fogva egyre ritkábban írt vissza, egyszer a beszélgetésünk vége fele tartott is egy kiselőadást kb. arról, hogy igazából miért is lenne előnyös mindkettőnknek, ha az első randin lefeküdnék vele, meg hogy mivel ő a férfi és őt arra nevelték, hogy pl. az étteremben a lány helyett is ő fizessen, stb., ezért nekem illene meghálálnom mindezt legalább annyival, hogy engedek neki és kielégítem a szükségleteit, ami amúgy nekem is jó lenne, szóval én csak nyernék...

Szerintem az ilyenekért nem is kár :D

2019. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Rangsor van

Van ugye az ember eleteben pl a parja, csaladja, vagy kiszemeltje, baratok, osztalytarsak, hobbyspanok, egy neten megismert idegen söt ez a kulcsszo "idegen",akivel elbeszelgetnek ideig oraig valamiröl az még attol nem fog elörebb kerülni a fontossagi sorrendben, max üritesre még belefer de ha az nem menne az sem fontos.


Ezert is nehezebb olyannal kapcsolatot kiepiteni akit nem ismer az ember korabbrol màr valami kapcsan, es sehol semmiben nem tàrsak, cak mint pl a szomszed hogy neha beszelget vele az ember de az se tünne fel neki ha az felfordult.

2019. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!