Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is alig làtto nem mobilozo...

Ti is alig làtto nem mobilozo embert a metron?

Figyelt kérdés
Nem kell nap,mint nap metroznom de ma reggel metroztam. Harmassal es negyessek. Es megdobbento,de 1-2 idosebb ember kivetelevel mindenki vagy a telefonjat nezi vagy a tabletjet. Lattam 1-2 konyv olvasot is. Mit tudnak egesz vegig a telefonjukon nezni? Miert jo ez? Miert nem eloben nezik az embereket? Olyan,mintha mindenki egy iranyitott zombi lenne. Nagyon durva. Ki mit szol ehhez?

2019. okt. 8. 11:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Egymás mellett állva nincs ott a digitális védőpajzs, igy mindenki kussol nehogy bántsák, és a telefonban élni biztonságosabb.
2019. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, olvasni szoktam gimnáziumba menet.


Amúgy elég sok mindent lehet telefonon is csinálni; zenét hallgatni, olvasni, filmeket nézni, írni másokkal, játszani.


Miért néznék élőben embereket? Nem túlzottan érdekel, hogy kik jönnek egy metróval velem.

2019. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

"Ti is alig làtto nem mobilozo embert a metron?"

Nem. A mobilomat szoktam nézni, nem másokat. :)

2019. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Könyvet szoktam általában olvasni, de őszintén mit nézzek a többi unott arcú idegen emberen a metrón? Inkább a telefonom nyomkodom.
2019. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a telefonomon olvasni szoktam például, rajta van a Kindle app és azon olvasok minden szabad percemben, amikor tömegközlekedek. Ha nem a telefonomon olvasnék, akkor lenne nálam könyv, még az okostelefonok előtt az volt nálam mindig. Alapból szeretek olvasni, de metrón, buszon, villamoson azért is teszem, mert nem vagyok kíváncsi a többi emberre, akivel együtt utazom. nem akarok teret adni szemezésnek, nem akarok mások képébe bámulni, nem akarok semmilyen interakciót másokkal. Miért is akarnék idegeneket nézegetni?
2019. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan véve a kérdésedet: nem tudhatod mit csinálnak a mobilukkal. A lányom pl. a mobilján olvas regényeket a vonaton vagy a metrón utazva, online tölti le a könyveit, mert így nem kell cipelnie és angolul több regényhez fér hozzá.

Ahogyan én meg újságot szoktam mobilon olvasni vagy keresztrejtvényhez hasonló játékot játszani. Mennyiben rosszabb az hogy a mobilomat nézem, mint egy újságot?

A mobilok kora előtt sem volt divat egymást bámulni a metrón, az emberek akkor is kínosan ügyeltek arra hogy mást nézzenek, a falat, padlót vagy kifele az ablakon az alagút sötétjét. Most mérföldekkel jobb a helyzet, mert a semmibe bambulás helyett legalább olvasnak az emberek.

2019. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Csak szólok :)

2019. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Miért kéne élőben idegeneket bámulni? Ez tök beteg dolog.
2019. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Érted, hogy telefonon is lehet olvasni könyvet, híreket, bármit?

A telefonok előtt ugyan ezt csinálták az emberek csak akkor még napilapok voltak. Akkorára nyitották szét ezeket, hogy ha egy olvasta a mellette ülő két másik embert is eltakarta vele. Amikor lapozni kellett, állandóan zörögtek a lapok hajtogatás közben. Miért volt az jobb szerinred?

2019. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én például most a kérdésedet olvasom.
2019. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!