Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért van az, hogy szorongás/szomorúság fog el, ha senki nem lájkolja/reagál egy frappáns kommentemet facebook-on?

Nemrég írtam ki egy vicces hozzászólást egy post-hoz, de baromi sz** érzés, amikor előttem írt kommentre 10-20iksz lájk megy, utánam következőkre meg megint egy néhány. A szerencsétlen hozzászólásom meg ott megbújik a többi között reagálatlanul. És ilyenkor azt érzem, hogy még a virtuális térben is mindenki levegőnek néz (barátaim/ismerőseim nincsenek). Ezért nemegyszer volt már, hogy x óra elteltével - mivel senki nem reagált a hozzászólásomra - töröltem a kommentet. Van köztetek, aki hasonlóan szokott érezni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, like, komment, népszerű, vicces, magány, reagálás, online, depresszió

okt. 8. 22:15  Privát üzenet  

A válaszok
Mert függő vagy, és ebben éled a sikereket, nem a valódi, normális dolgokban.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 8. 22:19 Privát üzenet
mert egy punci vagy...

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont okt. 8. 22:20 Privát üzenet
Hát még én hogy érzem magam! Nem regisztráltam egy kózösségi oldalra sem:)

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 8. 22:44 Privát üzenet

https://www.youtube.com/watch?v=UxxHqzfT5MA

1:40 től van konkrétan erről szó

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont okt. 8. 22:53 Privát üzenet
2019...

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 8. 23:13 Privát üzenet
Hát még milyen szomorú lettél volna az én fiatalkoromban. Nem volt feltalálva az internet, de még a számítógépek is épp csak hogy. Mobiltelefon se létezett, még a vezetékes is ritka volt. Lehetett kézzel írni a leveleket, oszt' ballagni a postára vele. Aztán meg várni pár hetet a válaszra.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont okt. 9. 00:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnék normális ember lenni?
Van más is, aki egész eddigi életében valahogy mindig eltaszított magától mindenkit vagy idővel elhidegült tőlük?
Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy az életem egyre rosszabban alakul az én hibámból?
Mi bajom lehet?
Esténként elkap egy rossz kedv és/vagy szorongás. Miért van ez?
Mi a baj velem? Fiúk és lányok válaszára egyaránt kiváncsí lennék!

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!