Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy szorongás/s...

Miért van az, hogy szorongás/szomorúság fog el, ha senki nem lájkolja/reagál egy frappáns kommentemet facebook-on?

Figyelt kérdés
Nemrég írtam ki egy vicces hozzászólást egy post-hoz, de baromi sz** érzés, amikor előttem írt kommentre 10-20iksz lájk megy, utánam következőkre meg megint egy néhány. A szerencsétlen hozzászólásom meg ott megbújik a többi között reagálatlanul. És ilyenkor azt érzem, hogy még a virtuális térben is mindenki levegőnek néz (barátaim/ismerőseim nincsenek). Ezért nemegyszer volt már, hogy x óra elteltével - mivel senki nem reagált a hozzászólásomra - töröltem a kommentet. Van köztetek, aki hasonlóan szokott érezni?

2019. okt. 8. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert függő vagy, és ebben éled a sikereket, nem a valódi, normális dolgokban.
2019. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
mert egy punci vagy...
2019. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát még én hogy érzem magam! Nem regisztráltam egy kózösségi oldalra sem:)
2019. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

https://www.youtube.com/watch?v=UxxHqzfT5MA

1:40 től van konkrétan erről szó

2019. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
2019...
2019. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát még milyen szomorú lettél volna az én fiatalkoromban. Nem volt feltalálva az internet, de még a számítógépek is épp csak hogy. Mobiltelefon se létezett, még a vezetékes is ritka volt. Lehetett kézzel írni a leveleket, oszt' ballagni a postára vele. Aztán meg várni pár hetet a válaszra.
2019. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondj már egy példát.


Lehet csak számodra annyira frappáns meg vicces, de amúgy marhára gáz.

2019. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!