Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy 27 éves múltam és valahol úgy érzem magam mint egy kiskorú lennék és még is úgy mint egy 90vagy még annál idősebb embet?

Figyelt kérdés
Folyton féllek szerintem nem egészéges félelem uralkodik rajtam az baj hogy nem dolgozok szerintem szüôleim nyakán éllek hataslma nagy hiba szerintem nincs barátnőm tehát igen ennyi idős korban kellene szexuális kapcsolatot létesíteni ,de valhogy még nem j=ott össze ez az egész üldözési mániám van sorolahtnaám életem során sok olyan ban volt részem vagy hogyan mondhatnám amiben nem keleet volan szerintem és ennek a tudata emléke létezése nehezíti meg a kifordulásomat a belső világomból

#barát #kaspcsolatok
2019. okt. 8. 23:23
1 2 3 4
 1/36 Savlekotő ***** válasza:
71%
8 általánosod meg van? 27 évesen ilyen fogalmazással kétlem,vagy be vagy szívva?
2019. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
67%
8 általánosod sincs meg édesem... nem gyanús?
2019. okt. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez biztosan kamu kérdés, ennyire összetetten hülye nem lehetsz.
2019. okt. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
igen, az a baj, hogy nem dolgozol, tehát meg is van, hogy mit tegyél: menj el dolgozni
2019. okt. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

Biztos,hogy 27 vagy?Mert a fogalmazásod és a helyesirásod padló.

Ja,és menjél el dolgozni,ne élj a szüleid nyakán.

2019. okt. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Ne támadjátok a kérdezőt - arra nem gondoltatok, hogy lehet, a fizikai vagy a mentális állapota miatt nem tud munkát vállalni?


Kérdező, ne aggódj, olyan nincs, hogy valaki túlkoros a segítséghez. Szóval meg lehet ezt is oldani. Kemény munkával és hosszú idővel és persze eltökéltséggel.


A kezdetekben kicsit írj az éeltedről. Elég nagy vonalakban. Gyerekkor, kamaszkor, felnőttkor. Csak, hogy kapjunk egy képet. Utána lehet egy kicsit mélyebben foglalkozni a témával.


Kérdező, én hiszek Benned. Ne könyveld el magad annak, aki em vagy. Hogy miért? Mert Te is értékes ember vagy. Hogy miért? Mert belőled csak EGY van! Na, ettől már különleges vagy!!! <3

2019. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hát ja az alpok a lényege mindennek álntalános ugye nagyon fontos az alapok ,hogy megelgyen minden ám meg van de elképzelhető,hogy ott rekedtem meg !!! nagyon Hosszú lenne leírni elnézést a helytelen írásért csak kivácsi voltam igaz túl frappaáns kérdés tettem fel bevallom ki kelet volan bővíteni szókincsel de szerintem az a probléma hogy ennyi idősen nem dolgozok legaláb is saját magammal nem vagyok önálló és szerintem nincs barátnőm nem élek nemi életet és nem járok közösségbe lehet ,hogy valamiben kevés az ömbizalam valamiben pedig elbíztam magam például valki élete során áttélt nem meg szokott dolgokat akkor változik a személyisége sorolhatnám
2019. okt. 9. 09:40
 8/36 A kérdező kommentje:
ám nem mindig van rajtam ,de valamikor csak jön elő hulámvölgybven vagy hogyan is mondanám úgy mint egy kiskorú mert nem éltem ki a fiatalságom szerintem az hiba úgy érzem le vagyok késve mert sajnos más dolgokba üt=ottem be az orom ide nem írom mert olyan hosszú lenne mint naprendszer tengelye ha eggyáltlaán létezik de ez lényegtelen
2019. okt. 9. 09:44
 9/36 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, az, hogy nem dolgozol, csak egy következménye a problémádnak. Nem az az elsődleges megoldás, hogy menj dolgozni, elvégre valami miatt csak nem tudod ellátni a munkát, ha nem dolgozol. A fő cél először, hogy ezen tudj valahogyan dolgozni.


Szakembert felkerestél? Valamilyen kezelésre jársz? MA kezelés melyik státuszában vagytok? Gyógyszereket írt fel? Ha igen mit és hogyan szeded?

2019. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Igen felkerestem aszakembert ,de a saját meglátásom szerint a legtöbb orvos vagyis így fogalmaznák már írtam is egyik kérdésben ,hogy a legtöbb orvos csak a szőnyeg alá söprik a piszkot it nem azt akarom mondani nincs segítség de igenis van de legtöb orvos mind a gyosgzerwekt írja fel hogy a egészégügyi pontosabban a gyosgzermaffia zsebe dagadjon a jó nép pedig lusta utánna olvasni kicsit a dolgoknak és elmegy orvoshoz na igen ilyen a legtöbb ember színdarabot játszanak pedáloznak az ember egészég=ugyi állapotán és nem csak Magyarosrszágon hanem Szlovákiában is ugye minnél többet adjunk el a nagy hekusok pedig nevetnek a markukban hogy jól megszivatják az embert a legtöbb pszihiáter csak a gyosgerekekt nyomnaj igen nem mondom biztos vannak az ember életiben krízisek mikor igen i szügségessé válnak a gyógszerek szedése vagy bármi hasonlôó de ez nem jogosírtja fel orvosokat hogy színdarabot játszanak az egészéggel de ez így van az élet bármely területeén egy nagyon okos bölcs ember mondta Chris Hedges ,hogy egy olyan világban élünk ahol a jogászok tönkreteszik az erkölcsöt az orvosok lerombolják az eegészéget mert ugye biznisz az egész világ pénz és meg mondom őszintén igen a sátán világa és preparátuma isten biztosan imádja az erőszakot hisz akkor nem teremtett volan anyit bele haljuk a tévében rádióban tudatkozunk hogy megfélelmítsenek bennünket generálják a szreszt és a robotolást !!! Ez a véleményen egyébként eltérve a témától a tudatot nem az agy hozza létre sem az agy sem más biologiai fukció nem képes létrehozni gondolatot na ez a 2 században nagy dolog megtudni ilyenre ráébredni tovább ne is filozofáljak akkor mi hozza létre gének isten leírt mondatok és agy emlékei ami ezt összekapcsolják ugye lert mondatok óvatosan kel bánni velük !!! nagy dolgo leír valki valmit például szeretlek vivien vagy vivien ádám és oda a vezetéknév és a dátum akkor egybejönnek ??? vagy egy saját írás a személsiéghez ez monogram esetleg egy jelkép vagy egy poszter vagy bármi és ez ahtalma nagy dolog . Visszatérve a témára szerintem két fajta mentális betegség van alacsony tesztoszteron szint , vagy pedig női baj !!! ez a kettő nem, kel tulvariálni meg ugye a szenvedélybetegségek tehát Alacsony tesztoszteron szint " és női baj " ennyi és ugye szenvedélybetegségek alkolholizmus dohányzás stb tulbonyolítani nem kell ez a véleményem erről a témáról .
2019. okt. 9. 12:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!