Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hány éves a...

Szerintetek hány éves a legjobb, legszebb férfikor?

Figyelt kérdés
Ne olyanok válaszoljanak akik mondjuk 20 évesek, és félnek az öregedéstől ezért bemondják a saját korukat. Olyanok válaszoljanak, akik már túl vannak pár évtizeden, és tapasztalatból beszélnek. Nők is válaszolhatnak, melyik kort tartják ők a legjobbnak, ha férfiakról van szó.

2019. okt. 9. 16:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%

20-25 között

(Nő vagyok amúgy)

2019. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

20-30 között

(nő vagyok)

2019. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
93%
100 felett
2019. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

20-50 között (Én is nő vagyok) Addig nincs különbség.

50 fölött kezd meglátszani a kor, és már befigyelnek az egészségi problémák is sajnos.

2019. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

26-27-28


Ilyenkor már nem szüzek, van tapasztalatuk kapcsolatban, van karrierük, nagyrészt külön laknak, elkezdenek feleséget keresni, és most van a legjobb haj-test arány.


Kezd fogyni a hajuk, már mikiegeresednek, ezért elkezdenek gyúrni.


Haj is van bőven, izommal sem esnek túlzásba.


Plusz ilyenkor már nem olyan friss a bőrük, mint egy 24 évesnek, simán érezheted magad fiatalabbnak náluk:)

2019. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem gyerek lenni, de az iskola és a rossz jegyek miatt a gyerekkorom jó része nyomasztó hangulatba telt. Nyári szünetekben voltam csak igazán felszabadult, tehát életem legjobb időszaka a 6-12 éves korom közötti nyarak voltak, de ha az összképet nézzük, akkor most, 42 évesen vagyok a legelégedettebb.


Gimnazista koromban nem nagyon találtam a helyem, rossz tanuló voltam, parás voltam és szociofóbiás.


Huszonéves koromban jött a nagy felismerés. Amikor rájöttem, hogy a világ és a világi emberek teljesen mások, mint ahogy én azt gondolom. Óriási csalódás ért, és át kellett értékelnem az életemet.


A 30-as éveimben még elkísért ez a negatív hangulat, de lélekben már erősebb voltam, és akkor történt velem egy nagy fordulat, mikor elkezdtem kutatni a szépet és a jót a világban.


Most, 42 évesen sokkal pozitívabb ember vagyok, mint bármikor korábban. Van tapasztalatom, és átlátom a világ forgását. Látom a jót, a rosszat, de ezt egy körforgásként élem meg, nem pedig tragédiaként. Most vagyok a legboldogabb, de ki tudja. Lehet, hogy 50 évesen még bölcsebb, és még boldogabb leszek.

2019. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Férfiaknál 50 éves kor után kezd lelassulni a sejtek regenerációja ami előbb-utóbb lassan ránézésre is meg fog látszani (de attól még nem feltétlenül lesz csúnya); utána is még csak lelassulni kezd és hosszú idő ameddig valaki öregembernek fog kinézni. 50 éves koráig biztosan, de még utána is nagyon sokáig nemzőképes marad, tulajdonképpen egész életében képes rá csak egy idő után lecsökken a szaporítóanyag hímivarsejt tartalma, vagyis nagyon sokszor kell próbálkozni ameddig átjut egy életképes példány. Az persze más kérdés hogy egy 85 éves mikulásbácsitól ki akar gyereket, bár erre is volt példa a világtörténelemben. Lányoknál más a helyzet, adott petesejtszámmal születnek és a menstruáció megszűnése után már nem nemzőképesek, viszont az a szépség amivel egy nő már fiatal korától megörvendezteti a világot (és a férfiakat) hatalmas nagy kincs és sok férfiban örökre nyomot hagy. Akkor is emlékezni fognak egy nő fiatalkori szépségére miután már idősebb lett. De egyébként minden nőben, még az idősebbekben is mindig fel lehet fedezni valami szépet... Nah, ezt most egy férfi írta, aki egyébként imádja a nőket (amikor éppen hagyják neki :-) :-) :-D ), szép napot mindenkinek!
2019. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

25-30


30 felett màr kezdenek rigolyasak kritikusok lenni, merevebbek nem rugalmasak, tudatosabbak, valami spontenaitas kezd megszünni bennük. Addig még nyitottak keresik az utakat, remènyekkel telve kezdenek dolgozni, önallosodni, öszeköltözni, még tudnak igazàn szerelmesek lenni is es szeretik a szexet is.


30 felett màr olyan felnöttesek kritizàlosak, idegesiti öket a nö, ezert inkabb el sem kötelezödnek ill nem szivesen, gyerekgondolata maga a rettegés, mig 30 alatt meg még az a spontan szerelem van, meg mosoly. Ez valahogy szépen elvész.


Arrol nem is beszélve hogy kezdenek eligenytelenedni, müfogak, szemüveg, ösz fülször a fülben, szakall aminek minden szàla màsfele àll, kilog az orrukbol is a ször, es nem veszik észre, de gyurnak ezerrel a teremben es tinik utàn csorog a nyàluk.

2019. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
*30 elött még remenyekkel teli keresik az utakat, spontànabbak stb
2019. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Érdekesek a válaszok, főleg azért, mert női szemmel úgy tűnik, teljesen másképp határozza meg a férfiak legjobb korát az, aki házasságban szemléli a férje életszakaszait, és az, aki párkeresés szempontjából ítéli meg a férfiakat a különböző életkorokban.
2019. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!