Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az a bántalmazó kapcsolat?

Milyen az a bántalmazó kapcsolat?

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
eleg rossz. manipulalnak, elbizonytalanitanak, a barataidtol eltiltanak, zsarolnak erzelmileg es kritizalnak. az onbizalmad es onbecsulesed a romokban lesz es mindent radfognak. te leszel a hibas mindenert es ha szolni mersz akkor buntetnek. valaki megver, valaki csak nem szol hozzad, van aki a szexet vonja meg es lesz aki a baratai es barataid elott is lejarat. felni fogsz ha a masik jon haza es a vegen azon gondolkodsz, h megolod magad. menekulni nincs ut hiszen addigra teljesen mas tudatallapotba kerulsz. ugy erzed es ugy is ereztetik veled, h te vagy az akit senki se fogad el, csak o. akit mindenki megvet kiveve ot. akit senki se szeret csak o, holott pont o utal a legjobban. az elszakadas annyira faj, hogy ongyikkossagi gondolataid lesznek. megcsal es atver es mikor mar nem birod mellette es nem tudsz ugy teljesiteni (szex, beszelgetes) akkor is teged hibaztat. veszekedesr general es mikor felhuzott akkor otthagy, h erlelodj csak kicsit a duhodben. aztan az utolso honapokban az agyad vesz uzemmodba kerul es disszocialni kezdessz. hirtelen elfelejtessz mindent es mintha eszre se venned a dolgokat. erzelmek nelkuli zombi leszel kb. aztan a vegen mikor mar nem marad beloled semmi akkor elhagynak (jo esetben). meselhetnek meg, de asszem ennyi is eleg
2019. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
#2 Ez rohadt jó. Kár hogy nem én éltem át akkor.
2019. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fájdalmas?
2019. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A 2.válaszoló szépen összefoglalta az egészet. Ne is írjátok, hogy milyen jó lenne ilyen kapcsolatban lenni, mert egyáltalán nem az. Tapasztalatból mondom. Nekem sikerült kilépnem fél év után egy bántalmazó kapcsolatból, mondhatni még az elején, és még mindig nem tudtam teljesen feldolgozni.

A második válaszolót annyival kiegészíteném, hogy megfélemlít a másik üvtözéssel, tárgyak dobálásával, széttörésével és ököllel falba csapkodással. Mindezután az egészért téged okol, hogy te hoztad ki belőle az állatot, a te hibád. Hiába tudod az eszeddel, hogy ez nem így van, egy részed mégis elhiszi. A balhé után pedig minden szépet ígér, te pedig elnézed neki mert a szép pillanataitokra gondolsz. Pár napig, esetleg 1-2 hétig normális, utána robban a bomba valami apróságon...

Tudod, hogy milyen, félsz is tőle, de közben pedig szereted... Senkinek nem kívánom, hogy átélje ezt.

22/L

2019. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. az utolsohoz hozzafuznek meg annyit, h amikor megprobalsz lelepni akkor hirtelen megvaltozik es kedves lesz. megakarja majd beszelni a problemakat (addig eljut, h veled mi a baj, tovabb nem). visszaedesget. aztan mikor mar elegge lerombolt akkor neked kell konyorogni, h ne hagyjon el. fordul a kocka. aztan utana evekig kepes zaklatni. ha pedig nem reagalsz duhos lesz. ha nem mented meg duhos lesz. ha nemet mondassz duhos lesz.
2019. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!