Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is néha csúnyábbnak érzitek...

Ti is néha csúnyábbnak érzitek magatokat, mint más napokon?

Figyelt kérdés

Velem mostanság ez van. Kijött egy csomó pattanás a homlokomra és annyira csúnyának érzem magam tőlük, hogy rendesen ki se merek menni szünetre, nehogy valaki meglásson. Hazaérve meg tükörbe se merek nézni, mert akkor az jön rám, hogy ,,jézusom, egész nap ilyen csúnya voltam?"

Más napokon meg teljesen jól érzem magam a bőrömben.

Tudom, hogy nagyon felszínes dolog a külsőre építkezni, de mégis, annyira rossz érzés.

Alapjáraton sok fiúnak bejöttem régebb, de mostanság mivel kábé ki se mozdulok az osztályomból nem tudok erről nyilatkozni.


(A pattik ellen amúgy mindent kipróbáltam már, de csak több lesz a sok krémtől és ilyesmiktől. Ha hozzájuk érek akkor is csak több lesz, ezért is félek kozmetikushoz/bőrgyógyászhoz menni)

Köszi a választ mindenkinek!



2019. okt. 9. 21:47
 1/8 Metionin ***** válasza:
100%

Igen, amikor pl. kiütéses az arcom. Hetekig gyógyulnak :/

Viszont neked ajánlom a savas (aha/bha) hámlasztást, nekem az tette rendbe az arcom.

2019. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Én sose foglalkoztam ilyennel életemben. Nem is fogok. Meghagyom az embereknek, akiknek kevés a mélységük s egyáltalán nem ismerük magukat.
2019. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hordjál hidzsábot, és meg van oldva.
2019. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A pattanások miatt ne aggódj.) Majd ha előjön az első ősz hajszálad 30 évesen vagy azelőtt és kijönnek az első szem környéki ráncok akkor már elgondolkozhatsz azon hogy az élet bizony múlandó és iszonyatosan rövid.
2019. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igeeen. Nekem is kijött nemrég 2 pattanás az arcomon es eszméletlen milyen csúnyának latom magam miatta

Altalaban nincs bajom az arcommal csak ilyen helyzetekben.

Ne aggódj amúgy elmúlik majd idővel

2019. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2

Örülök, hogy legalább neked sikerült ezt elérni.

A többieknek meg köszi a tippeket és a válaszokat :)

2019. okt. 10. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmúlik ez a korszak is, ne stresszelj rajta. Vannak sokkal fontosabb dolgok az életben, koncentrálj azokra, mert ha mindig a tökéletes külsőt kergeted, elégedetlen leszel.
2019. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, maximálisan egyetértek veled. Köszönöm :)
2019. okt. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!