Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez az érzés?

Miért van ez az érzés?

Figyelt kérdés
Volt egy munkatarsam, de eljottem arról a munka helyről ahol, dolgozik. Nagyon kedves, aranyos, de a munkában figyelmetlen stb.. Nos teljesen nem szakadt meg a céggel a kapcsolatom és tegnap meglattam őt messziről, és amikor megláttam olyat dobbant a szívem és remegtem. (mint aki szerelmes) És utánna egész nap rá gondoltam. Tudom, hogy azt mondják hogy ez a szerelem, de nem vagyok szerelmes, anno tetszett külsőleg és belsőleg is (már amennyire megismergem) de már vagy 2 hónapja nem láttam. Lehet, hogy az hogy rég nem láttam?
2019. okt. 10. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én pàrom meg eladta a kocsijàt amit rengereget tuningolt, azzal jart versenyekre, a szivéhez nött éveken àt szolgàlta. Amikor kesöbb eladas utan honapok mulva meglatta es hallotta a hangjàt ujra, neki is megdobbant a szive. Akkor ez szerelem?:)
2019. okt. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szeretethiányod van, és jó volt egy olyan embert látni, aki kedves veled, és hiányzott, mert nem látod annyit, mint korábban.

De az is lehet, hogy szeretnél tőle valamit, csak nem mered bevallani magadnak.

2019. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez bizony az, kőkemény és maradandó szerelem, ráadásul annak is a legkíméletlenebb formája: amikor vágysz valakire de valami miatt nem kaphatod meg. Reménytelen szerelemnek is szokták nevezni, ez az amit Shakespeare feldolgozott a Rómeó és Júliában. Ne aggódj, jól elleszel vele az elkövetkezendő tíz vagy húsz évben. Megszabadúlni nem nagyon lehet tőle, ha egyszer már beléd itta magát ott is fog maradni jó sokáig. Lesznek jobb és rosszabb napok és amikor egyszer csak meglátod Őt magad előtt az utcán hirtelen virágba fog borulni minden. Aztán ha sokáig nem látod féltékeny leszel, lehet már azon fogsz gondolkodni, hogy talán jobb lenne nem is élni. Nem könnyű, nehéz ezt a terhet magaddal cipelni, minden esetre biztosan jobb mint a teljes közönyösség. Mindenképpen vedd fel vele a kapcsolatot, próbáld meg megkeresni, összebarátkozni vele, elmondani neki őszintén mit érzel iránta. Ezt kell tenned akkor is ha egyébként egyáltalán nem illetek össze vagy valami más dolog áll közétek. Vigyázz, ez a dolog könnyen ki tud csinálni egy embert nem is kicsit, szóval legjobb ha lépéseket teszel felé, ha csak nem akarsz egész életedben ettől szenvedni! Nem egy ember magával viszi a sírba a reménytelen szerelmét, mert nem volt bátorsága megtenni az első lépést... Kitartást és sok sikert hozzá! Együttérzek veled, megtapasztaltam ugyanezt...
2019. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!