Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magányos, társra vágyó lányok!...

Magányos, társra vágyó lányok! Miért vagytok otthon hétvégén?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok, és hogy mi ennek az oka.

Köszi


2019. okt. 11. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
It's a Trap!
2019. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert odakint emberek vannak.
2019. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Hol legyenek?
2019. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Én fiúba vagyok olyan, visszahúzódó vagyok és nem valami bulizós lányt szeretnék, ezért sem vagyok kint. De ha találnék egy lányt aki elfogad és ismeri a hűséges és szeretne összebújni, érte akárhová elmennék :') De hát a hűség nem nagyon ismert a tizenévesek körébe főleg, szóval meg is értem hogy a normális lányok nem járnak el. Csak találnám meg az egyiket.. :(

18f

2019. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem tudok hova menni? Nincsen semmilyen normális program, ami érdekel és egyedül is élvezhető lenne, szóval inkább otthon lefoglalom magam.
2019. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egész nap a Horthy-korszakot tanulmányozom.

Nincs szabadidőm, csupán annyi, hogy kimegyek levegőzni és enni.

17/L

2019. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Max. a kutyával mozdulok ki, egyébként meg itthon edzek (konditeremhez túl nagy a szocfóbiám) és itthon tanulok. Nem hiszem, hogy majd attól lesz párom, hogy cél nélkül sétálok fel-alá a Nagykörúton.
2019. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!