Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet, hogy az alkohol...

Miért lehet, hogy az alkohol csak pozitív érzéseket hoz ki belőlem, negatívakat soha?

Figyelt kérdés
Állandóan hallom a sztorikat arról, hogy mások mennyire agresszívvá tudnak válni tőle, balhéznak, verekszenek, vagy szimplán elkezdenek zokogni, ha előtte padlón voltak lelkileg. Én eddig hiába álltam neki inni "majd ez felszakítja a gátat és végre kiadhatom magamból a feszültséget" címszóval, a vége az lett, hogy szinte megfeledkeztem mindenről, majd' kicsattantam az örömtől, nem tudtam haragudni arra sem, aki miatt esetleg rosszul éreztem magam néhány órával korábban. Tudom, hogy a vidámra és ölelkezősre részegedés is egy létező, sőt gyakori jelenség, de magamon kívül olyan embert még nem láttam, aki MINDIG így végezte volna, SZÓ SZERINT függetlenül attól, hogy milyen lelkiállapotban fogott bele az ivásba. Ilyen lenne az alaptermészetem, vagy mi? (Ha már azt szokás mondani, hogy a pia őszintévé tesz.)
2019. okt. 12. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem ittál eleget.
2019. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha házibuliban legurítok mindenfélét, amit találok, az nem "elég"? Másnak sem csak akkor kezd el romlani a hangulata, ha már mosni kell a gyomrát.
2019. okt. 12. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, rejtélyes dolog ez az alkohol. :) simán lehet, hogy az alaptermészeted ilyen, csak a hétköznapokban ezt nem annyira tudod kimutatni/megélni, ezért ilyenkor jön ki. ez az agresszív, vagy éppen a zokogásba hajló lerészegedés nálam is kimaradt eddig, én is csak megállás nélkül mosolygok és úgy érzem, mindent és mindenkit nagyon szeretek, sokkal jobban, mint a hétköznapokban.
2019. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én általában végtelenül nyugodt, sőt, jókedvű vagyok piásan.

Alternatívan fogom fel a világot, olyasmi, mintha álmodnék és az emlékeim is erre hasonlítanak másnap.

Viszont tényleg a jókedv és a nyugalom jellemez.



Az életben amúgy túlérzékeny vagyok, aggódós és kifejezetten idegbeteg természetű.

2019. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!