Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kaphatnèk egy kis...

Hogyan kaphatnèk egy kis visszajelzést arról, hogy “ jó nő” vagyok-e, ha nagyon visszafogott vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hànyadàn állok a férfiakkal nagyon ciki, hogy ez érdekel? Az sem baj, ha nem tart a közízlés valami szépnek, èn magammal többnyire rendben vagyok, csak szeretnèm megtudni vajon tetszem-e másoknak..Nem likeokban meg ilyen hülyeségek, nem vagyok nagy közössègi oldal felhasználó sem.

2019. okt. 12. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Tegyél fel ide egy képet, itt sűrűn szokták ez vagy kitakart arccal vagy csak simán, és írnak pár sort róla.

amúgy nem ciki mindenki tudni szeretné h milyennek látja a világ, csak van akinek ez jobban számít (mint a insta meg fb celebeknek) és van akinek kevésbé vagy semennyire nem számít.

2019. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Simán feltudnèk tenni egy előnyös képet, de annak semmi értelme, nem mutatja meg a hétköznapi arcom,plusz szèlsősèges vàlaszok érkeznének, mert azt tudjuk, hogy nagyon szeretnek itt frusztrációt levezetni másokon.Meg tènyleg a való èlet jobban érdekel.
2019. okt. 12. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy küldj nekem néhány képet priviben (ha az neked jobb?) és "beszélgessünk" egy kicsit, mondj olyan dolgokat amik szerinted fontosak és jellemzök rád.
2019. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valos valasz kell, akkor ne elonyos kepet tolts fel magadrol. En szivesen mondok objektiv velemenyt.
2019. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ezt elég nehéz kivitelezni, mivel ehhez először is beszélgetni kell itt, aztán találkozni az illetővel személyesen, hogy véleményt lehessen alkotni. Főleg, ha csak simán képet nem tartasz jó ötletnek küldeni mert úgyis valótlan válaszok jönnek.


Ui: Szívesen beszélgetek veled privátban ha van kedved aztán meglátjuk mit lehet mondani.

2019. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha Budapesti vagy, üljünk be jövőhéten egy kávéra valahol, és elmondom a véleményem. Ingynes szolgáltatás, még kávét se kell venned nekem. :D Cserébe én is kérek feedback-et. Aztán ketté válnak útjaink. Ha nem is velem, mással bejátszhatod ezt.
2019. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Látod? Már meg is jelentek a Gy.K. szoknyapecérei. :D
2019. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát most mi számít jó nőnek,

kinézet alapján?

személyiség szerint?

mindkettő?

Ezt online nehéz megállapítani mert ha beszélgetünk a belsőd egy kicsit feltárul, ha képet küldesz a külsőd valamennyire de ugyan arról az emberről 2 kép is lehet teljesen más mint amilyen. Ezt csak az ismerőseid tudják lefesteni megfelelően akikkel beszélsz akik láttam már párszor. Nekik van erről teljes képük és véleményük.

Az meg h tetszel-e valakinek? még szép hogy igen. Mindenki tetszik valakinek sőt sok valakiknek, nagyon kevés ami tényleg visszataszító lenne. De mivel itt kérdeztél rá innen vársz választ, szoval beszélgesss adott emberekkel itt küldj képet fiuknak lányoknak vegyesen aztán ha van rá jelölt valami kis véleményük majd csak kialakul majd.

2019. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy ti mondjatok vèlemènyt.Az volt a kérdés,hogyan lehet ezt a személyes kapcsolatokban kideríteni?
2019. okt. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!