Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20-30 éves sokszor jártok...

20-30 éves sokszor jártok bulizni?

Figyelt kérdés

Én régen nagyon sokat jártam, de kb 1-2 éve teljesen megutáltam az egészet ha iszok akkor is inkább egyedül itthon, vagy filmezek.


kíváncsi vagyok ti hogyan álltok ezzel, sokszor jártok?

(itt most a Disco-ra gondolok stb stb) 26f


2019. okt. 12. 18:45
 1/9 A kérdező kommentje:
20-30 évesek akart lenni, elnézést.
2019. okt. 12. 18:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Bulizni már nem annyira. Kibuliztam magam. Idegesít a nagy tömeg. Ha szabadtéren van egy jó koncert vagy az az előadó akit szívesen meghallgatok, akkor elmegyek.


Egyébként többre értékelek már egy estét a barátokkal.

2019. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyetemistaként jártam, de már nem. Sőt továbbmegyek, igazából már a kocsmázást se tartom jó programnak. Jobban szeretem a tartalmas programokat, mint az alkoholról szólókat. De szerintem nem vagyok ezzel egyedül, mivel csomó kocsmában meg szórakozóhelyen már veteránnak számítok a magam 24 évével.
2019. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fulár ***** válasza:
100%
Már én is lehiggadtam.Szerintem nyugodtan mondhatjuk,hogy ez az emberek nagyrészénél a korral jár.
2019. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én azt hittem csak velem van ez:D
2019. okt. 12. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Megöregedtünk, ez van. :D néha már a derekam is fáj.
2019. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Válaszoknélkül ***** válasza:
Sosem voltam az a nagy bulizós, inkább koncertre szoktam eljárni, ha úgy van. A disco nekem nem pálya, nem tudom elengedni ott magam, szívesebben csápolok a kedvenc bandámra a tömegben.
2019. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most már csak évente 2-3 alkalommal, de sose élveztem
2019. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó vagy nem jó, de én 15-17 éves korom között annyit buliztam, akár heti többször is, hogy most 20 évesen egyáltalán nem érdekel. Talán tavaly voltam utoljára szórakozóhelyen, de hamar leléptem, idegesített a zene, a tömeg, a tinilányok-fiúk. Még a barátaim sem tudnak már rávenni, bár az az igazság, hogy ők sem jàrnak már nagyon buliba.

Olyan megesik, hogy haverokkal/barátokkal összeülünk valahova néha vagy átmegyünk valamelyikünkhöz, ezt tényleg élvezem, de ezek is ritkulnak már. A párommal szoktam néha iszogatni esténként, ez nekem bőven elég.

20/L

2019. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!