Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy valakihez...

Volt már olyan, hogy valakihez nagyon kötődtetek, kicsit talán jobban, mint egy baráthoz, de mégsem vonzódtál hozzá?

Figyelt kérdés
Az milyen, hogy valakivel egy hullámhosszon vagytok, hiányzik, ha nincs ott, valahogy több mint szimpla barátság, de külsőleg nincs meg az, ami kéne. És ilyen esetben mi van?

2019. okt. 12. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátság.
2019. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátság, munkatárs, megbízhatóság.
2019. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 eve van egy ilyen szemely az eletemben. Ha nincs velem vagy nem beszelunk par napig mar minden bajom van, pedig nem volt koztunk semmi es ez igy is marad.
2019. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én életemben is van ilyen személy. A személyisége miatt nagyon ragaszkodok hozzá, de összejönni nem jönnék össze vele.
2019. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Párkapcsolatban vagyunk, nagyon szeretem őt mint embert, a pozitív és negatív tulajdonságaival egyaránt. Viszont a fizikai vonzalom részemről nincs meg, még csókolózni sem nagyon csókolózunk, viszonylag kevés a testi kontaktus közöttünk, mégis úgy érzem, hogy nem tudnám elengedni őt. Elmondása szerint neki is tökéletesen megfelel ez a kissé bizarr állapot.
2019. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!