Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csomó helyen nőknek olcsóbb a...

Csomó helyen nőknek olcsóbb a belépő, fellehet jelenteni az ilyen helyeket?

Figyelt kérdés

Egyenlő bánásmód hiánya, megkülönböztetés... Volt már erre példa egy szórakozóhelynél, hogy feljelentette őket egy srác és bekellett vezetniük a belépődíjat nőknek is.


De így is sokszor ingyenes nekik a legtöbb helyre, vagy olcsóbb. Konditermekben 2-3ezer forinttal olcsóbb pl egy nőnek a belépő.


Ebben az a dühítő, hogy így is a nőknek kedvez minden manapság, jobb munkahely/fizetés, kevésbé megterhelő munkák, egy átlag nőért is a férfiak nagy része rajong.



2019. okt. 13. 15:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%

Nőként mondom, hogy a gondolat tök jogos részetekről.

Viszont! Gondolom ti is azt szeretitek, ha mennél több a suna egy ilyen helyen, amiből lehet válogatni és kevesebb a férfi, aki elszedi előletek a prédát.

Na hát erre mi a jó módszer? Pontosan. Csajok jöjjenek csak be ingyen, a férfiak akik meg haza akarják vinni őket, fizessenek.

Szerintem ez inkább ezért van így, nem azért, mert a nőknek legyen még jobb.


Ettől függetlenül engem nem zavarna, ha fizetnem kellene érte.

2019. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%

Ezt nem azért találták ki, hogy a nőknek kedvezzenek, hanem hogy a pasiknal azzal, hogy több nő megy oda, mert ingyen van.

Kondi teremben ezt még sehol nem láttam, pedig sok helyen megfordultam és még több honlapját atneztem.

2019. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a férifak lehúzására hajt a világ? hmm..
2019. okt. 13. 15:52
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj az EBH-hoz, de szolok nem fogsz sikerrel jarni!
2019. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha hülye vagy fiam, akkor így is nézheted.

De amúgy nem. Azért, hogy több puncit vonzzon be és neked legyen miből válogatni.

Ha fizetni kéne, sok csaj nem menne oda magától, max ha viszik. És fizetik nekik a belépőt. De azt a nőt már úgyse dughatnád meg, mert foglalt.

Ezt sikerül dekódolni?

2019. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sötét vagy, ha azt hiszed ez nem megy a férfiak javára is. Az előttem válaszolók már elmondták, azért olcsóbb hogy több nőt vonzzon be.
2019. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez hülyeség, főleg a konditeremes dolog.

De pl fodrászoknál meg van olyan hogy nőknek akkor is drgágabb ha rövid hajuk van. Na akkor mi van?

2019. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A ChiliFitness2 (talán a többi is) is csinálta ezt egy ideig, aztán valaki feljelentette őket. Egy nőnek sírt a szája a recepción emiatt.
2019. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyébként női délelőttös volt 3-4 éve 8900, férfi meg 11900. Kb ilyen különbségek voltak.
2019. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért mennek emberek olyan helyekre, ahol fizetni kell a belépőért? Már hogy azért, hogy csak bemehess? Ha valami rendezvény van jegyet árulnak, ott nincs külön férfi és női jegy. Kocsmákban is az van, hogy bemész és fogyasztasz, esetleg ha ülsz fél óráig és nem kérsz semmit kiküldenek. De a belépős helyeken mit adnak bent?

Egyébként van fordított változat is, pl. egyes fodrászatoknál, hajhossztól függetlenül a ferfi hajvágás kevesebbe kerül mint a női. Hm?

2019. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!