Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek nem fordul meg a...

Nektek nem fordul meg a fejetekben?

Figyelt kérdés
Bevallom, velem sokszor előfordul, hogy amikor egy agglegénnyel, vagy köztudottan szingli pasival fogok kezet, átvillan a fejemen, hogy ugyanezzel a kézzel nemrég még a farkát verte. Persze igyekszem elhessegetni, de hogy is mondjam, nem tölt el túl nagy lelkesedéssel a gondolat.

2019. okt. 14. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Köztudottan szingli pasi vagyok,és igen jól gondolod. Én mondjuk kezet szoktam mosni miután kiverem, de ez nem mindeniről mondható el.
2019. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Akkor gondolj arra is, hogy nemcsak az agglegények verik ki.
2019. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
WC-re mindenki jár és akkor hú azzal a kézzel fog kezet amellyel előtte megfogta magának hogy irányítani tudja... E gondolatnak szerintem nincs értelme. Ilyen alapon akkor bárkiről lehetne valamit gondolni, akivel az ember bármilyen érintkezésbe kerül.
2019. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre még sosem gondoltam, de ahányszor látom, hogy a forgalomban valaki az orrát túrja, mindig eltűnődöm, hogy megérkezve vajon mi lesz majd az első dolga. Nem biztos, hogy egy módja lesz kézmosásra.
2019. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
100%
Konkrétan ez még soha de hasonlóak igen, pl. amikor látom hogy valaki a buszon orrban bányászik, fülzsírt szedeget ki, nadrágban vakarózik, wc-ből kézmosás nélkül jön ki stb. akkor átfut az agyamon, hogy ezután valakivel mondjuk kezet fog vagy összefogdos valamit amit aztán más is megfog.
2019. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert te tudsz róla, hogy masztizik? XD Nalunk a gyökerek mindig azzal szopatta a kiközösített gyereket... Szegeny
2019. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
még jó hogy te soha nem érsz hozzá a péniszedhez, hol lehet veled kezet fogni?
2019. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
No, azért nekem más szájízt hagy maga után az, hogy valaki megfogja a farkát, s megint mást az, ha kiveri. Első egy teljesen triviális mozdulat, másodiknál akárhogy is, de befurakszik a szexualitás. Én pedig szigorúan hetero vagyok. Annyira, hogy még a szabadfogású birkózó sport látványa is ellenérzést szül bennem.
2019. okt. 14. 17:40
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Verd ki az ilyen gondolatokat a fejedből,mert csak magadnak okozol gondot.Emberek közt jársz nyilvános helyeken,tömegközlekedésben,elkerülhetetlenül érintkezel idegenekkel. Akivel kezet fogsz,valszeg ismered nagyjából.nNős férfiaknak lehet még jobban olyan a kezük,mert ők még turkásznak máshol is.
2019. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez meg nem jutott eszembe, de volt mar hasonlo. Nekem neha eszembe jut random pasi lattan, hogy vajon ez is veri? Nem mindig, csak ritkan :)) De nem szoktam ezen enni magam, csak neha eszembe jut.
2019. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!