Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól látom, hogy a...

Szerintetek jól látom, hogy a párkapcsolatban lévő, illetve a párkacsolat nélkül élő emberek kinézete, külseje teljesen más?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogy akiknek voltak párkapcsolatai, szerelem, szex az életében, sokkal felnőttebnek néznek ki. Látszik az arcvonásokon, mozgáson, stb.

Én itt vagyok 25 évesen, szinte majdnem nulla élménnyel, és kb. olyan arcom van, mint egy 17-18 évesnek, míg akikről tudom, hogy hosszú ideje párkapcsolatban élnek, netán házasok, alig ismerek rájuk.

Mitől lehet ez? Akinek nincs párkapcsolata, megáll a fejlődésben, vagy mi?



2019. okt. 15. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez a te szubjektiv benyomásod,mindenfele kulonosebb alátámasztás nélkül
2019. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tessék, alátámasztom:


https://www.youtube.com/watch?v=pusGHIzOuH0&t=510s


Ez a lány 28 éves, szűz, de úgy néz ki mint egy 20 éves.

2019. okt. 15. 11:00
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Én NAGYON nem ezt tapasztalom, 26 éves felnőtt nő vagyok, évek óta párkapcsolatban élek és előtte is volt több kapcsolatom, mégis minimum 10 évvel fiatalabbnak néznek állandóan.... :/
2019. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem látod jól. Sokan fiatalabbnak vagy idősebbnek néznek ki a koruknál, de ez nem attól függ, hogy van-e párkapcsolatuk. Genetika, adottság, stílus. Sok mindentől függ.
2019. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre ilyen összefüggést, ránézésre senkiről nem tudom megmondani hogy kapcsolatban van-e. Kivéve ha karikagyűrűt hord. Én hosszú ideje kapcsolatban élek és mindig 5-8 évvel fiatalabbnak néznek a koromnál.
2019. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

És komolyan azt hiszed, hogy azért néz ki fiatalabbnak a koránál, mert szűz, és nem azért, mert olyan a genetikája és a stílusa, amilyen? Ha elveszítené, másnapra ráncos lenne?

2019. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Én is ezt tapasztalom, kérdezö.
2019. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi, most néztem végig ténylegesen a videót, és kiderül belőle, hogy egyébként a nő már nem szűz, úgyhogy keresned kell valaki mást, mert ő maximum annak az ellenkezőjére lehet bizonyíték, amit állítasz. :D
2019. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon is jó felvetés kedves kérdező!

Greta Thunberg zöldpárti fiatal aktivistát szerintem jól ismeri mindenki. Ő pl. egy 16 éves lány, de külsőre max 12-nek tűnik. Ugyanakkor Asperger-szindrómás, aminek az egyik tünete a koránál fiatalabb kinézet ÉS a nehézkes szociális kapcsolatok valamint elvont személyiség. Emiatt pedig elég nagy esély van az introvertált befelé forduló, meg nem értett viselkedésre. Ezek az emberek pedig igen gyakran maradnak sokáig szüzek.


Viszont azok a fiúk akik fiatalabbnak néznek ki a koruknál csupán azért szüzek, mert a kisfiús külsejük miatt amúgy sem vonzóak a lányoknak. Tehát nem azért gyerekes külsejűek, mert szüzek, hanem azért maradtak szüzek, mert gyerekes külsejűek. Ennyire egyszerű az ő esetük. Én 26/f vagyok 170cm/51 kg és 12-14 évet simán letagadhatnék a koromból (ha nem lenne borostám) és természetesen sose volt lány, aki vonzódott volna hozzám.

2019. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Aspergernek semmi köze a kinézethez, nem egy kromoszóma rendellenesség, mint a Down-szindróma, szimplán neurobiológiai háttere van. Egyébként e logika mentén ahhoz a végkövetkeztetéshez lehet eljutni, hogy ha egy lány x éves kor felett szűz, az bizonyára azért van, mert Aspergeres, amit remélem, te sem gondolsz komolyan.
2019. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!