Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Új társaságba mész, kinek...

Új társaságba mész, kinek kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Odavisznek egy új társaságba ahol senkit nem isner, csak aki oda vitt (vagy akár munkahelyre), kinek kell kezdeményeznie? Neked, aki azt sem tudod ki kicsoda, mi az érdeklődésük, stb... vagy a társaságnak? (akik egymast már jól ismerik?
2019. okt. 15. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Annak kell kezdeményezni, aki jött, mivel ő az idegen, neki illik "bemutatkoznia". De a beszélgetések maguktól alakulhatnak, ha mindkét fél akarja. Pl. múltkor ugyanebben a szituban voltam. Vittem az összejövetelre sütit amit sütöttem, és megkínáltam az embereket. Elkezdtek velem beszélgetni: hogy csináltam, milyen finom, mióta sütök, és én is ugyanúgy kérdezgettem őket, amikor elmondták ők hogyan csinálják.
2019. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem így van. Oké hogy az újonnan odakerülőnek kell bemutatkozni, de ez alap. A társaságnak kellamúgy bevonni az újoncot a beszélgetésbe, hisz szegény honnan tudja, hogy egy összeszokott társaságnak mik a témái és érdeklődési köre? Az "összeszokott" a lényeg.
2019. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen a társaságnak, hisz az újonc nem ismer ott senkit.


Nekem pl. a halálom az, hogy oda megyek (vagy oda visznek) egy új körbe, nem ismerek senkit és ott unatkozok mert senkit nem ismerek, és nem tudom kinek mi az érdeklődési köre. Vagy ha próbálok kezdeményezni, akkor egyoldalú egy szavas válaszokat kapok (hiába, élőben nem tudják lájkjelekkel lereagálni) vagy arrébb mennek.

2019. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!