Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen helyeken lenne érdemes...

Milyen helyeken lenne érdemes próbálkoznom (írás)?

Figyelt kérdés

A jövőben írassal szeretnék foglalkozni. Elsősorban újságírás, regények, versek, vagy akár forgatókönyv, ilyesmi dolgok. Az osztályfőnököm azt mondta, hogy talán érdemes lenne már most elkezdenem foglalkozni ilyenekkel.

Szerintetek hol keresgéljek lehetőségeket?

Eddig itthon írtam történeteket, verseket; iskolai versíró vesenyt nyertem; illetve a lakóhelyemen megemlékezésekre írtam verseket.

De szeretnék nyilvánosabban is foglalkozni ezzel. Ha lenne lehetőségem valami ismert blogra cikkeket írni, vagy nagyobb pályázatokra művemet beadni, vagy hasonlók, azoknak nagyon örülnék.

Tudnátok ajánlani ilyen lehetőségeket?



2019. okt. 15. 18:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz kategória miatt, véletlen írtam ide, egyik másik kérdésem alól. Nem tudtam, hogy automatikusan ugyanabba a kategóriába helyezi.
2019. okt. 15. 18:22
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!