Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek mi a jó abban hogy...

A nőknek mi a jó abban hogy szándékosan idegesítik és borzolják a férfi idegrendszerét?

Figyelt kérdés
Teszem azt értem ezt azon mintha tudat alatt vagy tudatosan meg én is bevonzom gondolom , olyan dolgokat kérdeznek ami vagy idegesítő vagy lényegtelen az ő szempontjából de kérdezget ... Vagy pont az kell ami nincs vagy ami a múltkor jó volt most nem. Ez őrület ha nem közeli női tagok lenének akkor nem bírnám elviselni. Néha így se ez lehet tudat alatti dolog.Meg amikor olyan dologba szólnak bele amihez semmi közük se érdekük.Ez mire jó energiát nyernek vele ? Vagy megutáltan akarják maguk ? Vagy ezt nevezzük energia vámpírnak ?

2019. okt. 15. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Eskü nem értem, amit leírtál...
2019. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Mi ez az ideokádott, érthetetlen, helyesírási hibáktól hemzsegő moslék? Át tudnád fogalmazni, hogy mi, a FÉRFIAK megértsék?
2019. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

Nehéz értelmes választ írni, mert a kérdésed is elég katyvasz, sőt, úgy tűnik inkább csak megerősítésre vágysz abban, hogy a nők sz*r emberek.

Nos, ebben nem foglak megerősíteni. Egyrészt általánosítani elég ciki.

Másrészt tudnod kéne, hogy mi nők az életünk nagy részében menstruációs cuklusnak vagyunk kitéve. Egy hét menstruáció, legtöbbünknek azelőtt még egy hét PMS, legjobb esetben 2 hetünk van egy hónapban, amikor jól érezzük magunkat. Ti ezt nem tudjátok átérezni, de azt tudnod kell (kéne), hogy ez azt jelenti, hogy szinte nonstop ki vagyunk téve a hormonszint ingadozásának, és az ösztrogénszint zuhanása komoly hatással van a központi idegrendszerre. Szóval igen,gyakran idegbetegek, kötekedősek vagyunk, aztán kedvesek, aztán megint idegbetegek. Ez van. Hidd el, könnyebb neked elviselni, mint nekünk megélni. Légy kicsit toleránsabb!

2019. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Én már azt is csodálom, hogy egyáltalán szóba állnak veled szegények.
2019. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
0 darab konkrétum van leírva a kérdésben. Így milyen választ vársz?
2019. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem higgadj le és fuss neki mégegyszer a kérdésednek.
2019. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintem az első fele világos..Toleráns lennék ha nem idegesítenének fel.Meg boldogabb lennék ha nem szólnának hozzám. De direkt csinálják...
2019. okt. 15. 20:29
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor válts pasikra, ha a nőket nem szereted, ennyire egyszerű! Nincs azzal baj.
2019. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A nőnek mi a jó abban hogy szándékosan idegesíti a férfit ?

Ez egy általános megfigyelésem és örök érvényű ha talál egy pontot ahol baszogathat akkor baszogat. Ha látja h valami idegesít akkor annál jobban csinálja. Pl olyan dologról kérdezget amihez semmi köze se érdeke ..Tehát csak azért van h idegesítsen... Ez tény csak az okát nem tudom de szerintem így jutnak energiához...

2019. okt. 15. 20:37
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

#3 Érdekes, én ebben az időszakban is képes vagyok embernek maradni, mivel tisztában vagyok a érzelmeim okával, és tudom hogy a másik erről tehet. Ma már vannak erre gyógyszerek is, de ezt kifogásnak használni és emiatt bunkónak lenni másokkal nagyon gyerekes és szánalmas dolog.

Mellesleg erre sem lehet mindent fogni, lehet hogy a kérdésben szereplő nők azért ilyenek, mert egyszerűen ilyen a temperamentumuk.

2019. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!