Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már különleges...

Találkoztál már különleges emberrel? Miért gondolod annak? Milyen volt a személyisége?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Mert ő végre nem azzal van elfoglalva, hogy neki milyen szr így meg úgy az élete, a múltja. Azt csinálja, amit szeret, amit akar. Nem izgulja túl az életet, van normális énképe. Nem csak magával törődik, hanem a szeretteivel is.


Én még ilyen emberrel nem találkoztam, süt róla az életszeretet.

2019. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

1, és 3, Mondhatni igen: eléggé agresszív személyiség volt, aki emellett nagyon racionális, az élet nevelte. Nagyon sokszor volt mérges, ideges a másikra, én is kaptam tőle többször. Ellenben nagyon sokat változott a közelemben: én eléggé introvertált, lassú, visszafogott vagyok.

A lényeg: amíg éntőlem a nyugit tanulta meg, én tőle a pörgősséget vettem át részben;

2, Azért volt különleges, mert hiába az élet nevelte, nem volt X diplomája, mégis sokkal életrevalóbb volt, mint pl.: én, és képes volt változni, tanulni.

2019. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem mindenki az, csak ezt kevesebben látják így.
2019. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Nekem csak egy rész volt valakiben különleges, mert amugy senkihàzi volt az illetö.

De szoval az a része:

Gyerekkori szegénységben nött fel, lyukas cipö, alkoholista apa, egyebek, es nem a düh, elkeseredettsèg, kilàtàstalansàg volt hatàssal a szemelyisegfejlödesere (mint ahogy latjuk hogy alapbol szegenysorsuakbol felnöve mi lesz), hanem az vert benne gyökeret, hogy de ö is megerdemli, neki is jàr, ö sem kevesebb màsoknàl, ma vezetö beosztasban netto félmilliot keres, es a gyerekkori sèrelme miatt 50 ezres cipöt vett magànak lelkiismeret furdalàs nélkül, mert neki ez jàr.

2019. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!