Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életviteli kérdés. Mit tehetek...

Életviteli kérdés. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Rettenetes nehezemre esik magamról és a környezetemről fizikailag gondoskodni, úgy mint fésülködni, fogat mosni, öltözködni, rendet tenni, stb. Van valami tippetek, hogyan győzhetném ezt le? Egyszerűen fizikai fájdalmat érzek, ha csak rágondolok ezekre. Most az ágyneműt kéne lecserélni... 4-5 mozdulat, de ... fhh. Előbb halnék meg. (Szellemi dolgokban igen motivált és hatékony vagyok! Adni-venni, szerződést kötni, diplomát gyűjteni, stb.)

2019. okt. 16. 06:36
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Mióta van ez így, feltételezem, nem volt mindig így. Alszol eleget? Sose vagy szomorú, fáradt, kialvatlan?
2019. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De igen, mindig így volt!

És igen, elég gyenge vagyok, vérszegény vagyok, mindig az voltam.

De álmos nem vagyok.:) Alhatok, amennyit csak jólesik és sokat alszom is.

Nem mindig.:)

2019. okt. 16. 07:40
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Az általános gyengeség miatt talán úgy érzed nincs erőd mozogni vagy nem tudom, nem ártana megoldani a problémát.
2019. okt. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudok mozogni, járok edzésre, rengeteget csavargok, nagyon mozgékony vagyok, lakást újítok fel...
2019. okt. 16. 07:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Lakást újítasz fel, de nem szeretsz fürdeni, pakolni? Akkor hogy? Festékes arccal mész hivatalos ügyeket intézni, edzésre? Nem is értem.
2019. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na, festeni nem festek.:) Nem koszolódom be ettől, nem olyan munkák.:)
2019. okt. 16. 08:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem, valamiféle motivációhiány, lehet pszichológus tudna segíteni.
2019. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány
2019. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon súlyosnak érzed, kikérhetnéd szakember véleményét is. Mit sportolsz? :)

Eszel, iszol eleget?

2019. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Motivaciot talalj.

Hivj vendégeket, jarj szorakozni

A vendegek miatt kenyszeresen is rend lesz, a buli miatt meg kenyszeresen is fogsz ügyelni magadra


Szoval szocializalodj

2019. okt. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!