Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hiszem, hogy jol nezek...

Azt hiszem, hogy jol nezek ki, vonzo a kulsom. Hova mehetnek modellnek, illetve mennyire nehez bekerulni?

Figyelt kérdés
Tudom nagykepuen hangzott a kerdes,de nem ez a celom vele. Csak ugy erzem,hogy nincsen okom a panaszra a kulsom alapjan. Tobben lany is dicsert mar meg,es sokan mondtak,hogy menjek el modellnek. Bekepzeltnek semmikep se mondanam magam csak kezdek egyre jobban kijonni a kulsommel. Ha van modell aki ezt olvassa tudna segiteni nekem,hogy hogyan mukodik ez? Koszi mindenkinek a segitseget 18F

2019. okt. 16. 19:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan aki nem modell az is segithet,aki ert hozza csak az kommenteljen legyszi
2019. okt. 16. 19:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2019. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
jol nezel ki, vonzo a kulsod. na de kerdem en. kulonlegesen jol nezel ki? amolyan zack afronosan jol? mert sok jokepu kolyok jarkal az utcan, de nem biztos, h a felso 0.1%hoz tartoznak kulso alapjan es akkor bizony nem all elottuk fenyes modell karrier.
2019. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
190 folott vagyok kb fel eve mertek utoljara
2019. okt. 16. 20:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nezek ki olyan jol,de ha ugy van akkor privatba leirom az insta nevemet ha kell valakinek
2019. okt. 16. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
A magasság nagyon számít, ha 190 felett vagy akkor eleg jo esélyekkel indulsz. Es gyakran nem is a kifejezetten helyes, hanem inkabb a kulonleges arcokat keresik. Megirod az instad?
2019. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kuldj egy emailt a VM ugynoksegnek, a mereteiddel es ket termeszetes, egeszalakos keppel. Itthon ok a legjobbak. Sok sikert!
2019. okt. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!