Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom a dohányosokat...

Csak én látom a dohányosokat zombiknak?

Figyelt kérdés
Akármerre nézek az utcán, minden sarkon ott áll egy. Mint egy járvány, ott az összes kezében az a rákkeltő, értelmetlen sz**, és tüdőzi le. Ezzel önmagában még nem is lenne baj, hiszen mindenki úgy pusztítja a saját testét, ahogy akarja. A nagyobb baj az, hogy a legtöbbjük ZÉRÓ figyelmet mutat azok iránt, akik nem szeretnék belélegezni. Milliószor kerültem már olyan helyzetbe, hogy egy utcán sétált előttem egy zombi és rágyújtott, és kikerülni is alig tudtam. Azokról szintén megvan a véleményem, akik egy tömeg közepén rágyújtanak, főleg amikor gyerekek is vannak ott. És senki se jöjjön az autókkal, mert elég baj, hogy azt is be kell lélegezni, a cigit ezen felül kell elviselni.

2019. okt. 17. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Mekkora probléma.
2019. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A rák szerintem elég nagy probléma
2019. okt. 17. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Ám fölösleges ennyire durván állni hozzájuk - és sértő is -, mert az ő dolguk az, hogy bagóznak-e vagy. A törvény annyit elért, hogy másokat ne zavarhassanak a bagózással (lásd passzív dohányzás), a többi az ő dolguk. Ezzel az erővel lezombizhatsz és kiközösíthetsz egy durván elhízott embert is. Nem árt másoknak, csak magának, nagyon ronda látvány, egészségügyileg egy katasztrófa - de az az ő dolga.
2019. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy dohányoznak, hanem az, hogy nekem is azt a mérget be kell szívnom. A törvény semmit nem ért el, hiszen ugyanúgy tele van velük az utca.
2019. okt. 17. 09:33
 5/12 nemaRendőrség ***** válasza:
58%
Akasztani való féreg az összes. És még ők vannak felháborodva ha szólsz nekik
2019. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező,nem értem hogy nem tudsz kikerülni egy dohányzó embert?

Ha engem zavar a füst arrébb megyek.

Megértem a felháborodást ha zárt közegben kellene szivnod a füstöt.

Voltam dohányos és letettem a cigit már jopár éve,most nagyon irritál a füst igyekszem megoldani hogy kikerüljem ha egy mód van rá,de a cigis is ember ezt figyelembe kell venni.

2019. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Nyugodj meg, a városban tömény füstöt szívsz folyamatosan. Az amit a dohányosktól elszívsz az kb a mérgek 1%-a.

És akkor nézd meg hogy mindenki 8 személyes kocsival mászkál egyedül. Mert az a magyar. Sőt ha nincs egy 10 éves füstölő autód ember se vagy, csak valami patkány. Nekik miért nem szólsz? Ostoba.

2019. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
"És senki se jöjjön az autókkal, mert elég baj, hogy azt is be kell lélegezni, a cigit ezen felül kell elviselni."
2019. okt. 17. 10:08
 9/12 nemaRendőrség ***** válasza:
4%

"de a cigis is ember "

Ha ezt így explicite ki kell mondani akkor már régen nem igaz

2019. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki tiltott helyen gyújt rá, vagy mondjuk odamegy más mellé, aki már eleve ott állt és úgy, az bunkó. De az hogy előtted sétál és rágyújt azért nehogy már lehordd. Előzd meg vagy maradj le tőle. Tömegben is bunkóság rágyújtani, ezzel is egyet értek.
2019. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!