Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogy nagyrészt a...

Mért van az, hogy nagyrészt a nyelv (eke) t beszélő, magasan kvalifikált, tanultak között vannak a legszebb csajok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez fordítva van: ha valaki szép, jók a genetikai adottságai, talán nem akarja, hogy ez alapján ítéljék meg mások. Hogy biztos azért ért el ezt meg azt, mert szép ésatöbbi...

Rám illik a kérdésben lévő leírás, bár nem emiatt, amit most én írtam a valaszomban :D

A külső adottságaimat, testalkatomat anyától örököltem, ő még most is gyönyörű nő. Már a gimis éveim elején is érdekelt a nyelvtanulás, az idegen nyelvek, és az sem volt kérdés, hogy ilyen irányban fogok tovább menni. A külsőmtől ez teljesen független volt.

2019. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Általában, aki tényleg okos, az ad is magára és emiatt jóval vonzóbb.
2019. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem pont az ilyen műkörmös, szolis recepciós, smink bolti eladó csajok közt vannak a legszebbek...

Az ilyen típusnak úgy kell könyörögni, hogy letegye az érettségit és legalább egy fodrász okj-t végezzen el.

2019. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3: Kinek mi a szép, az is igaz. Én meg azt látom, hogy műkörmös/fodrász/ruhaboltos kategóriájú csajok túlnyomó többsége tipikus csíkszemöldökű, agyonsminkelt, vasalthajú, rózsaszín műkörmös, cicanadrágos "Ewelynvokosztcshő" kaliberű lány. Én viszont szeretem a szolid, természetes szépségű, finom vonású (pl. Dallos Boglárka, Kate Beckinsale) elegánsan öltözködő csajokat, az angyali természetes tekinteteket, akiknek a mimikájáról/nevetéséről süt az intelligencia és ez bizony túlnyomórészt a diplomás jogász/orvos/közgazdász stb. csajokról mondható csak el.


#2: Vagy már az édesanyja is irodában dolgozó értelmiségi intellektuális hölgyike volt, aki minden egészséges dolgot megengedhetett magának és a felcseperedő lányának is (balett, versenytánc, bioételek, magzatvédő készítmények).

2019. okt. 17. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A megoldást a szülők körében kell keresni. Mi is történik? Van egy szép anyuka, aki akkor még nem anyuka. Van egy szorgalmas apuka, aki akkor még nem apuka. Apuka azért tudja a szép anyukát megszerezni, mert szorgalmas, és viszi valamire az életben. Összejönnek, és megszületik a LÁNY, aki kettejük génjeit örökölte. Tádáááááám!
2019. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

"Én meg azt látom, hogy műkörmös/fodrász/ruhaboltos kategóriájú csajok túlnyomó többsége tipikus csíkszemöldökű, agyonsminkelt, vasalthajú, rózsaszín műkörmös, cicanadrágos "Ewelynvokosztcshő" kaliberű lány."

Ez stílus, ami a belsőn múlik. Egy értelmiségi, középosztálybeli csaj valószínűleg nem ilyen lesz, hanem az általad írt szolidabb, elegánsabb fajta és ezért számodra vonzóbb is, mégha az "Ewelynvokosztcshő" akár jobb külső adottságokkal is rendelkezik.

2019. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös ez tök logikus.
2019. okt. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanulatlan ember is lehet intelligent, de magasan kvalifikalt, tehat nem lophasz diplomaju ember Mar valoszinuleg nem unintelligens. Nem Ubermenschezni akarok, csak az ertelem kiul az Arcra. Egy buta vagy Primitiv embernek diszharmonikusabb, durvabb vonasaim lehetnek.

De forditva, biztos, hogy vannak szep takaritonok, szep arufeltoltok, de szerintem azok okosak is, csak nem tanultak tovabb.

2020. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!