Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a nők, hogy...

Miért hiszik a nők, hogy bosszút állnak az exükön azzal, ha szakítás után rendbehozzák magukat, lefogynak?

Figyelt kérdés
Aki kidobott valakit, azt azért tette, mert már sem érzelmileg, sem szexuálisan nem nyújtott neki semmit, nem jelentett neki semmit a másik ember jelenléte. Innentől kezdve teljesen mindegy, ha ugyanúgy marad, ha megcsúnyul, ha megszépül... nincs jelentősége, mert már vége. És akkor jönnek ezek a “jól bosszút álltam a szakításért és 30 kilót fogytam” dumák. Hát jól bosszút álltál valakin, akinek eszébe sem jut már, hogy te vajon hogyan nézhetsz ki aktuálisan...
2019. okt. 17. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

nekem is volt barátnőm akit dobtam és jött a nyaralós kép idézem "na veled ide sose jutottam volna el" .

A hülye luvnya. Letiltottam.

2019. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Ezt én sem értettem soha, de lehet, hogy azért, mert férfi vagyok.
2019. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem az ex miatt teszik, hanem saját maguk miatt, vagy egyszerűen csak belefogynak a szakításba. Egy kis önigazolás a bosszú emlegetése ilyenkor.
2019. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

"nem jelentett neki semmit a másik ember jelenléte"


Ezt pont el lehet mondani rólad is. Miért akarod mindenképp megmondani a frankót, miközben nem miattad teszik azt amit?

2019. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Ez a durva, hogy az aktuális párjáért nem képes lefogyni, hanem ahogy kikerül a párkapcsolati piacra akkor már egyből összeszedi magát, hogy minél jobb partnert találhasson.
2019. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Már boccs, de én nem találkoztam ilyen jelenséggel, amikor valaki “bosszúból” teszi ezt. Máskülönben érthetō, akárki, akit elhagynak, azt nagyon megviseli ès elgondolkodik azon, hogy mit változtasson.

Pl. Nekem sosem voltak gondjaim a kinézetemmel, inkább a személyiségem nehézkes, szakítás után engem is nyomaszt az érzés, hogy változtatnom kell valamit, csak épp nem fogyással, hanem jellemileg.

2019. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Ilyesfajta bosszúnak nincs értelme, max. az még elképzelhetō, hogy az exe miatt teszi, annak reményében, hogy visszajön hozzá.

#5 Miért lenne durva? Azt honnan tudod, hogy egy másik partnerért teszi és nem azért, mert akár reménykedik abban is, hogy az ex visszafogadja?

Amúgy olyan helyzetben teljesen érthetō, amikor az ex nem szólt arról, hogy bármi is zavarná ōt, úgy tett, mintha elfogadná a helyzetet, a párja nem érezte, hogy változtatni kéne.. aztán meg kidobja ōt, mint a szemetet, akkor meg nyilvánvalóvá válik, hogy valami nem volt rendben és változtatni kell. Ha megviselte a szakítás, akkor mindenképp úgy èrzi, hogyy változtatni akar, ebben mi a durva?

2019. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Istenem. Mennyi naiv fiuka. Azt hiszitek ez miattatok van? :D
2019. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
7, Szerintem az ilyet még csak szóvá se kell tenni, nyilvánvaló, hogy zavarja a párját, ha valaki a kapcsolat ideje alatt meghízik és máris dupla ok amiért le kéne fogyni (saját és a párja miatt is). Illetve jó eséllyel a csaj is tudja, hogy 30 kg túlsúllyal csak valami nagyon alja férfit tudna találni (esetleg valami fétisest), szóval ilyenkor már persze tud lépni:d. A probléma ezzel, hogy már bőven lefogyhatott volna szakítás előtt is.
2019. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" Azt hiszitek ez miattatok van? :D"



Igen azt . És úgy is van.

2019. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!