Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ a kisugárzás?

Mitől függ a kisugárzás?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallottam, régebben nem is tudtam, hogy mi az, van aki szerint elcsépelt.

Azt is hallottam, hogy annak van kisugárzása, aki jól érzi magát a bőrében és van önbizalma.


Nos én nem mondhatnám, hogy tele lennék önbizalommal, ellenkezőleg. Félszeg is vagyok, van úgy hogy depressziós vagyok.


Mégis többen megjegyezték ismerőseim közül, idegenek közül, hogy ahogy a szemükbe nézek és beszélek hozzájuk, érzik a kisugárzásomat, vonzónak találnak.


Én nem is értem, hogy lehetséges ez, ezt nem is gondoltam volna magamról azelőtt.


Éreztem már másokon én is kisugárzást. A különös az, ismertem olyan embert is, aki eléggé el volt telve magától, nagyképű volt, mégse éreztem rajta semmi ilyesmit.



Szóval, szerintetek mitől függ? Mitől van egyes embereknek kisugárzása, másoknak miért nincs?



26/L



2019. okt. 17. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
A szeretet a titok nyitja!
2019. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint aranyos lehetsz :). A kisugárzás sok mindentől függ. Többek közt attól, hogy mennyi önbizalmad van - Mivel ezt észrevenni. A külső adottságaidtól is függ, és ha van rajtad valami különleges, az sokat dob az összképen.
2019. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Hogy hol születtél!


Ha Pakson,Fukusimában,vagy Csernobilban,akkor nagyobb!

2019. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok minden közre játszhat.


Annak van kisugárzása, aki jól érzi magát a bőrében és van önbizalma.


Ez tényleg igaz, saját magamon tapasztalat már elég sokszor,furcsa is volt ez számomra.


Van akinek ilyen jók a génjei,szerencs is kell hozzá.

2019. okt. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet butaságnak hangzik de én ezt gondolom.

21F

2019. okt. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

A kisugárzás a belső gondolatok függvénye.

Színészgyakorlat pl: képzelj el egy dühös embert, egy olyat aki fél, egy olyat aki baromi gátlásos, egy olyat aki épp át tudná ölelni a világot. Mind más és más testbeszéd s ezáltal kisugárzás. Annak az embernej aki épp magában fortyog, gyűlölködik teljesen más a kisugárzása, mint annak, aki mindenkit szeretettel tekint stb.

Az első amit írt tehát egyáltalán nem hülyeség, söt... nem is értem az ilyen szintű lepontozásának okát... pedig csak gondoljodni kéne. :)

2019. okt. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!