Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy a puszta...

Volt már olyan, hogy a puszta jelenléteddel zavartad az embereket?

Figyelt kérdés
Szerinted mi lehet az oka?

2019. okt. 18. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Korábbi sérelmek.
2019. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem "csak" azért mert annak a személynek nem vagyunk szimpatikusak. Biztos Veled is megtörtént már.
2019. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte mindig ez van. Szerintem amiatt lehet, hogy ronda vagyok. Persze ezen az oldalon ilyenkor azt illik mondani, hogy jajj hát dehogyiiis, a ronda embereket ugyanúgy emberszámba veszik, mint a szépeket, biztos a személyiségemmel is probléma van, ha utálnak, nem csak a kinézetemmel, stb....De én tényleg rengeteg helyen tapasztaltam, hogy pusztán a fura kinézetem, a fejem deformációja miatt úgy viselkednek velem, mintha valami retardált vagy leprás lennék.
2019. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt már,igen.Ha az ember őszintén felvállalja magát,akkor az nem mindenkinek fog tetszeni.Lehet oka az,hogy emlékezteted őket valakire,akivel kapcsolatban rossz tapasztalatuk volt,vagy meglátnak benned egy olyan dolgot,amit magukban nem tudnak elviselni.
2019. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!