Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami társadalmi probléma...

Ez valami társadalmi probléma jele, hogy sokan nagyobbnak tarják magukat a másiknál, teli tetoválják a tesküket, vagy csak a Kelet-Európai mentalitás?

Figyelt kérdés
Már gyerekkoromban is észrevettem ezeket a dolgokat, de ezt a jelenséget azért Észak- és Dél Európában nem tapasztaltam.Ez valami kisebbségi komlexus?

2019. okt. 18. 21:27
 1/10 he84 ***** válasza:
0%
Szerintem inkább csak így akarnak feltűnőbbek lenni, menőzni, ami nem valami érett dolog. Mármint arra gondolok, amikor valaki az egész karját, vagy lábát, vagy fejét, vagy egyéb testrészét szó szerint nagyon sok független és összefüggő tetoválással dekorálja. Ez már túlzás. Ha 1, vagy 2 testrészen kicsi tetoválás van, főleg ha kevésbé feltűnő helyen, ami nem azonnal tűnik fel, az talán még oké.
2019. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
legalább a tetoválóknak jól megy, mert minden esztelen faxságra van igény bőven
2019. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én tegnap varratam fel magamra egy sárkányt aki kecskéket tanít mechantronikára miközben nem Newtoni folyadékkal kísérletetik 3 Vikunya. Nem társadalmi baj, tetszik, azt kész.
2019. okt. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Kelet-Európában minden hülyeség jobban megvan, mint máshol.

A tetkósok azért csináltatnak tetkót, hogy mindenki megkérdezze tőlük, mit ábrázolnak. Amolyan feltűnési viszketegség szerintem.

2019. okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Durva látni, hogy a tetoválásokkal kapcsolatban még mindig itt tart pár ember, hogy "jaj csak fel akarnak tűnni másoknak, erre egészen biztosan nincs semmiféle más magyarázat, tuti egoista az összes"... Persze, vannak olyanok is, de legtöbb embernek akit ismerek (magamat beleértve) olyan helyen van a tetoválása ahol addig nem is látja senki amíg a felsőtestükről le nem vesznek minden ruhát. Nem az ilyen facebook "nézdatetoválásomgenyó" oldalakból kell kiindulni, meg nem is abból amit a nagyszüleitek mondtak nektek a tetoválásokról.
2019. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Mi köze van annak, hogy valaki tetováltat és hogy valaki többre tartja magát másoknál?

Ebben zéró logika van.

2019. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem arra gondoltam, hogyha valaki egy-két tetoválást csinál magának, hanem azokra akinek szinte alig van szabad hely a testén, mert olyan sok a tetoválása, szerintem az már feltünési viszketedség!
2019. okt. 25. 10:28
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
54%
Szerinted, oké. Akkor biztos úgy van.
2019. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Amerikában is ez megy ne aggódj. A csórók egyik hónapról a másikra élnek, de alig várják, hogy több ezer dollárért folytassák a hátán a tattoo-t.

A lepukkantabb részeken a nem tetovált fiatal ritka mint a fehér holló.


Ez ugyan olyan státuszszimbólum, mint az iphone, 10+ éves merci

2019. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Lehet társadalmi probléma is, de inkább személyiségi.

Szerintem nem tartják többre magukat, ez valami más.

Érdekes lenne széles körű kutatást végezni róla, csak abban meg az a baj, hogy az értelmesebb emberek könnyen kijátsszák a kérdőíveket-teszteket. És sajnos a tetoválás olyan fertőző betegség, amit értelmesebb emberek is elkaphatnak.

2019. nov. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!