Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jó van abban, ha valaki...

Mi jó van abban, ha valaki egy üveg piával elindul este sétálgatni?

Figyelt kérdés

Egyik 19 éves haverom szokta azt hogy néha az egyik haverjával vettek pl egy üveg vodkát, és elindultak kifelé az erdő felé, vagy a tó felé, es közben szépen megitták az egész üveget.



Most már azzal a haverjával nincs nagyon jóban, most már legtöbbször egyedül megy ki egy üveg piaval, vagy egy másik haverjával de ő ritkán jön csak, máshol lakik.


Mi jó lehet abban, hogy este, sötétben kint sétálgatnak és szépen lassan beb😮sznak?



2019. okt. 20. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Lelki üresség-érzés csökkentése, a pillanat örömének illúziója: "nem vagyok egyedül". Tényleg nincs egyedül, vele van az üveg is.
2019. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sétálni egészséges, inni jó, kocsmád van és nem ott isznak az a baj, vagy mi?
2019. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb dolog a szabad levegőn, erdőben, parkokban, ilyesmi helyeken iszogatni mint bent egy szobában. Kocsmába menni meg már drágább nyilván. Nem rossz program ez.


Semmi baj nincs ezzel persze akkor ha az ember nem annyira rendszeresen csinálja. Azért egyedül ezt csinálni gyakrabban az már gáz. Mondjuk 2-3 sörrel vagy egy borral még oké lenne, de egyedül ennyire berúgni az fura szerintem.

2019. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmasabb, mint egy üres szobában.

Olcsó.

Unatkozik, nem tud magával mit kezdeni, pillanatnyi jókedv

2019. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mint otthon vedelni vagy a kocsmában az alkeszekkel.
2019. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért vodkával nem kellene a haverod rizikózzon, nehogy aztán elaludjon valahol, és kirabolják. Én is szoktam így "túrázgatni" egy üveg bor társaságában a város körül a dombok tetejére, a parkokban, vagy a folyóparton, mindegy csak legyen zöld növényzet, meg minél kevesebb szájtáti ember.
2019. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!