Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "csendesek" titeket is zavar...

"csendesek" titeket is zavar mikor lecsendeseznek?

Figyelt kérdés
nekem rosszul esik oszinten. beszelek en ha kell es magam nem is erzem csendesnek, megis zavar mikor ezt megkapom.
2019. okt. 22. 19:29
 1/7 anonim válasza:
Nem a csendes emberekben meg lehet bízni, mondjuk speciel én nem vagyok csendes de van egy barátom aki kifejezetten az és őt sose zavarja és 100%-ban meg lehet benne bízni
2019. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már nem zavar. Megszoktam. Azt kell mondani a bántóknak, hogy ilyen szeretk lenni és kész. Tovább kell lépni ezeken!
2019. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, inkább idegesítő az elvárás, hogy folyton fossam a szót. Nincs rá kényszerem. De ha kellőképp felidegelnek, akkor órákon át tudom mondani az áldást, mint a verkli. Voltak már meglepetések emiatt.
2019. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az zavar hogy annak neveznek, hanem az hogy annyira alacsony az agyi kapacitásuk hogy nem tudják felfogni hogy a jó beszélgetés nem attól lesz jó hogy fosod a szót, hanem hogy meghallgatod a másikat (és ez kölcsönös).
2019. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar amikor màsokat az zavar hogy nem szolalok meg.

Olyankor vagy provokalnak vagy kerdeznek mindenki les es mondanom KELL vmit.

2019. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Engem igazából inkább idegesít, mint zavar/rosszul esik.

Azzal, hogy valaki felhívja arra a figyelmet, hogy "de csendes vagy", nem értem sose, hogy igazából mi a célja. Mert, képzeld el: tudom! És nyilván oka is van, annak, hogy csendes vagyok (nem érdekel a téma, nem érzem jól magam a társaságban, nem értek a témához, nem szeretnék belemenni bizonyos dolgokba stb.), szóval inkább csak idegesít, hogy ok, csöndes vagyok, tudom, és??? :D

Nem érzem kínosan magam egy társaságban, ha éppen csöndben vagyok viszonylag hosszú ideig, mert én szeretek másokat is hallgatni,/megfigyelni, viszont amikor valaki erre rámutat, akkor az kellemetlen a fentiek miatt. Meg egy ilyen megjegyzés kb egyenes út ahhoz, hogy ne is legyen még annyi kedvem se az illetőhöz szólni, mert alapvetően nem tartom udvarias formának ezt a fajta megnyilvánulást.


Szóval, ha valaki azt szeretné, hogy beszédesebb legyek, akkor beszéljen érdekesebb témákról, no offense.

2019. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van amikor igen de olyan is amikor még jobban igen.
2019. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!