Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen van másnál is?

Ilyen van másnál is?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akivel szeretek beszélgetni, elmenni valahova, de úgy érzem, hogy annyira eltérnek a szokásaink, hogy egy hétig sem tudnék vele együtt lakni, pedig most sem egyedül lakom. Normális ez az érzés?

2019. okt. 23. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van benne, ez egy teljesen normális érzés.


A barátnőimmel minden évben elmegyünk nyaralni, és ott előjönnek, hogy bizonyos dolgokban mennyire eltérünk, ami miatt huzamosabb ideig nem feltétlen laknánk együtt. Pl ki mikor fekszik/kell, ki hogy tart rendet, stb.

2019. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen normális. Gondold el ha minden emberrel közös hullámhosszon lennétek és folyamatosan úgy éreznéd hogy velük akarsz lenni állandóan 😀
2019. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmmel sem bírnék ki három napnál többet egyhuzamban. A kettő is necces
2019. okt. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát figyi, én 2 napig nem laknék együtt senkivel sem, nemhogy olyasvalakivel, aki csak haver.
2019. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm és én húsz évig albérleteztünk, DE szigorúan külön, pedig egy városban is éltünk. Tudtuk, hogy nekünk nem menne együtt, holott barátok vagyunk. Teljesen normális, sőt, az a normális, ha nem kockáztatsz egy jó kapcsolatot megélhetési okokból.
2019. okt. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?


A haver/barát az nem a párod, nem élettársad, nem is kell együtt élnetek. Sok évnyi kollégium és albérletezés után azt mondom, soha nem laknék haverral együtt.

2019. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális.A barátság/haverság nem is az együttlakásról szokott szólni:D Nekem is van olyan barátnőm akivel ha együtt laknánk, szerintem egy héten belül elvágnánk egymás torkát, de nem baj, mert amúgy sem tervezem, hogy nőkkel költözzek össze:)
2019. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!