Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek, aki hozzám...

Van köztetek, aki hozzám hasonlóan nem azért visszahúzódó/introvertált, mert báránylelkű szende lélek, hanem azért, mert annyira buta, hogy nem tud semmihez se hozzászólni értelmesen?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő, amikor mimózalelkűnek gondolnak, "jajj, hát ő ilyen csendes típus, nincsenek barátai" Pfff. B**d meg azért van ez, mert akármilyen társaságba kerülök és bármilyen téma jön fel én értelmesen semmihez nem tudok hozzászólni és semmi véleményem nincs a h***e beszélgetéseikről. 2 téma van ami érdekel: politika, foci. Ez a kettő pedig a korosztályomat baromira nem érdekli (26/f vagyok). Mindenki csak a bulikról, szexről, csajokról dumál. "Fuhh Armin Van Buren koncert lesz a Szigeten, exem barátnőjének a húga nagyon komoly csajszi, meg kellene húzni majd az egyetemi afterparty-ban, haverom faterjának házipálesze nagyon kiütött stb.". Én ezekhez meg eleve azért sem tudok hozzászólni, mert annyira ronda vagyok, hogy ezek az élmények számomra eleve elérhetetlenek. Engem sehova nem fogadnak be és nem akar velem senki bratyizni, de amikor odakerülök valahova, akkor meg csodálkoznak, hogy miért nem szólalok meg. "Azért b**dmeg, mert nem érdeklem titeket, akkor meg mit csodálkoztok és mit foglalkoztok velem".

2019. okt. 23. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Elolvasva a gondolataidat, úgy érzem, hogy nem teljes a leírás. Mivel egèszítenèd még ki?
2019. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: Semmivel, mindent tökéletesen leírtam.
2019. okt. 23. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Bizti?
2019. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, igazából engem a politikai nagyon nem érdekel nem sok értelme van, azon kívül hogy az idő megy vele,ez helyett inkább sportolok.
2019. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor van amikor nö letemre pasitarsasagban vagyok (baratom+haverjai). A fegyverek drogok bankrablas bünözes meg egyéb westernfilm témàjuk engem sem tud meghatni.söt irritàl. Ha màs a tèma akkor meg kocsik melo penz.

De mivel mardossa öket a kivancsisag folyamat probalnak bevonni elmagyaràzzàk a karyatrükköket, papolnak exekröl DE nem birjàk kihagyni hogy ne kostolgassanak szoljanak be ne udvaroljanak es ne szàlljanak ràm.


Szoval ja. Van olyan helyzetben mas is.


Nyilvàn meröben màs lenne a szitu ha sràcokkal nöttem volna fel es lenne vagy 6 bàtyàm, azaz valami vagàny versenymotoros akarmilyen csaj lennék, de nem. Kb ég es föld .

2019. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Kicsit éretlen társaság lehet ha 26 évesen Bem érdekli őket a politika, ellenben folyton a szex a téma
2019. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fura társaság lehet ahol 26 evesen csak a pia, szex és buli a téma felesleges is próbálnod beilleszkedni ha másnak érzed magad és más érdekel. Próbáltál már ismerkedni idősebb korosztállyal? Lehet ott megtalálnád a helyed...
2019. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan vagyok, hogy engem meg nem érdekel a felszínes beszélgetés és a felesleges megjátszott nevetés, bájolgás.

A munkahelyemen abszolút vegyes korosztály van, 30-tól kb 75-ig.


Nem sok ember van, de ezek sem tudnak egymás mellett megférni olyan értelemben, hogy ne fúrnák egymást, ne beszélnék ki egymást a hátuk mögött, a szemükbe meg nyalnak persze.

Engem meg ez nem érdekel, hogy például leüljek velük közösen ebédelni, és hallgassam azt, hogy nyalják a főnök s.ggét, meg dicsérjék az öltözetét, mikor megy kimegy, a legutolsó mocskos szemétnek elhordják.Velem ezt ne csinája senki. Átlátok az embereken, ez a legjobb tulajdonságom.

Ha meg véletlenül elejtesz egy olyan információt magadról, amit nem akarsz, mesélsz a dolgaidról, azon csámcsognak majd egész hátralévő életükben.

Így úgy vagyok vele, hogy a közeli barátaimmal, rokonaimmal normális vagyok, nyílt, de a munkahelyemen inkább megeszem a saját asztalomnál a kajámat, vagy direkt megyek olyan időpontban, mikor tudom, hogy nincsenek ott.


Mikor már meghallom hogy "de jajj Józsi, ne már, hagyjad már majd én elmosom a tányérokat, hagyjad már."

Miután kimegy meg: "Nem igaz, múltkor sem volt képes még a kávés csészéjét sem elmosni, már két hete megint ugyanezt a felsőt hordja, igazi igénytelen"... satöbbi

2020. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!