Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem akarok jogsit csinálni...

Ha nem akarok jogsit csinálni mert úgy érzem nem nekem való, attól még lehet boldog normális életem?

Figyelt kérdés
Az a gond a buszt se szeretem. De én félek vezetni. Néha elképzelem milyen jó lenne nem a buszt várni, hanem menni amikor akarok. De félek, önbizalmam sincs, az is egy probléma. Lehet így feleségem meg gyerekeim? Van aki így elfogadna? 27F

2019. okt. 24. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolut nem kizáró ok a családalapítás szempontjából, hogyha nem tudsz vezetni.

Férjemnek sincs jogsija, nekem van. Szóval no problem.

2019. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a jogsihoz bármihez? Akárhány embert ismerek akinek nincs.
2019. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár még főpolgármester is lehetsz. :)
2019. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálad alapvetően súlyosabb gondok vannnak fejben mint a jogosítvány kérdése.


A feleség, gyerek nem ettől fog függeni, sőt, kocsival sem leszel hirtelen a nők bálványa. Egyszerűen csak egy előnyös és kényelmes eszköz, ami jó ha van.

2019. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36 eves vagyok es nincs jogsim, remekul elvagyok nelkule. Munkaba gyalog jarok, havi egyszer ha nagyon kell, belefer a taxi, meg mindig olcsobb mint autora kolteni. Baratom 46, neki sincs jogsija, meg mindig eletben van.
2019. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BRUTAL TV ***** válasza:
# 4 Bagoly mondja verébnek :D
2019. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatot nem annyira befolyásolja, ha rendes nővel jössz össze. A családalapítás már kicsit neccesebb. 2-3 gyerkőcöt azért jóval körülményesebb utaztatni kocsi nélkül, de ha a párodnak van akkor sincs gond. A munkahely tekintetében pedig... nyilván nem fognak alkalmazni GLS futárként se olyan munkakörben, ahol olykor utazni kell céges ügyben (helyszíni munka (E.ON/Telekom), céges területi képviselő), de rengeteg más melóhely van, ahova csak be kell buszozni/kerékpározni és senkit nem fog zavarni a jogsi hiánya. Maximum a várakozással és az időjárással kellemetlenebb lehet az oda-vissza út, de mit meg nem adnék egy nyugis 8 órás munkahelyért ahova reggel bebuszozok, délután pedig nyugisan haza. Nincs kapkodás a belvárosban, rohanás autópályán, túlóra stb.
2019. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!