Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet, hogy úgy gondolko...

Mitől lehet, hogy úgy gondolkozok, mint egy csiga?

Figyelt kérdés
Képes vagyok nehéz, bonyolult dolgokat is megérteni, nehezebb feladatokat megoldani, viszont mikor szembe találom magam egy ilyen feladattal közben egy csomó mindent csinálok, míg megcsinálom, mert megterhelőnek érzem a gondolkozást. De igazából nincs baj a megértéssel. Hogyan javíthatnék ezen?

2019. okt. 24. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Lassú megértés nehezebb problémánál átlagos IQra vagy átlag alattira utalhat.


Ha meg nem lassú a gondolkozásod csak addig halogatod míg nem kötelező elvégezni.


Vagy elvégzés során is inkább a fele időt facebookozásra és gyakoris kérdések kiírására szánod inkább csak lusta vagy.

2019. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak én hittem azt, hogy ez ilyen “ennék egy kis levelet aztán összenyálaznám a padlót jó lassan” féle kérdés lesz?
2019. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A csigának nincs agya.
2019. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!