Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a zaklatás...

Miért van az hogy a zaklatás átmegy gyilkosságba?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki zaklat valakit szerelmi megszállottságból az átmegy gyilkosságba. Miért?
2019. okt. 25. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindig megy át.
2019. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki annyira zaklatja a másikat, a végén amikor rádöbben, hogy nem kapja vissza a másikat, gyávasságból úgy dönt,hogy meg kell büntetnie, vagy ha "az enyém nem lehet, akkor másé se legyen" alapon megöli. Teljesen bekattanak. Az ilyen zaklatok nárcisztikus, egoista emberek. Kevés zaklató van, aki önmagát öli meg inkább.
2019. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jelentik fel a trógert nem intezkedik a rendőrszerv nem veszi komolyan a kinézett személy nem tesz óvint3zked3st stb ....
2019. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a klasszikus zaklató, alapban nem normális.
2019. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Én évekkel ezelőtt feljelentettem az exemet, mert zaklatott. Eleinte tényleg nem vettem komolyan, de amikor egy este hazafelé menet elkapott, és fojtogatott, fenyegetve, hogy ha nem békülök ki vele megöl, akkor feljelentettem. Rendprségen segítőkészek voltak, de mondták, hogy ők tehetetlenek addig amíg nem lesz balami baj. De adtak tanácsokat. Pl: Írjam, jegyezzem fel amikor zaklatott. Telefonhívásait mentsem el, de ne álljak le vele vitázni. Telefonszám csere, titkosítás. Legalább hatszor cseréltem számot , valahogy mindig megtudta. Ha tudok ne menjek egyedül sehová, legyen valaki velem mindig.Ha van rá lehetőségem utazzak el. Bíróságon kértem távoltartási végzést ellene amit 1 évre megkaptam. De hiába minden. Továbbra is zaklatott. Hiába volt velem valaki. Egy nap amikor egyedül mentem délután, fényes nappal haza a munkámból, elkapott. Olyan durván megvert, hogy több csontom is eltört. Komoly sérülést szenvedtem, de végül is 4 évet kapott. Én sem gondoltam, hogy egyszer valaki engem zaklat, főleg olyan ember akibe szerelmes voltam, aki tönkretette a féltékenykedésével az egész kapcsolatot. Én az első pofon után szakítottam vele. Hamar kiléptem a kapcsolatból, de az aki háborodott, annak nem számít, hogy évekig voltál vele, vagy csak pár hónapig. Hál istenek, a bírósági tárgyaláson láttam utoljára.

Egy jó dolog volt ebből az ügyből. Volt egy rendőr (ma már nyugdíjas) aki ott volt amikor kórházban magamhoz tértem a támadás után. Neki mondtam el ki volt, és megígérte, hogy mindent megtesz, hogy soha többé ne bánthasson. Akkor azt mondtam neki, hogy tuti többé nem fog bántani, mert kés lesz nálam, és ha mégegyszer a közelembe jön, megölöm. Tartom a kapcsolatot Lacibácsival. Nem is olyan régen mondta, hogy mindkettőnknek megvan a maga kis titka. Ő sosem tudta meg, bár figyelt, hogy tényleg késsel mászkáltam, én meg sosem tudom meg, mikor szabadult az exem, miért nem zaklatott tovább. Sejtem, hogy Laci bácsi keze benne van.

Az exem is nárcisztikus ember volt

2019. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

“ Volt egy rendőr (ma már nyugdíjas) aki ott volt amikor kórházban magamhoz tértem a támadás után. Neki mondtam el ki volt, és megígérte, hogy mindent megtesz, hogy soha többé ne bánthasson. Akkor azt mondtam neki, hogy tuti többé nem fog bántani, mert kés lesz nálam, és ha mégegyszer a közelembe jön, megölöm. Tartom a kapcsolatot Lacibácsival. Nem is olyan régen mondta, hogy mindkettőnknek megvan a maga kis titka. Ő sosem tudta meg, bár figyelt, hogy tényleg késsel mászkáltam, én meg sosem tudom meg, mikor szabadult az exem, miért nem zaklatott tovább. Sejtem, hogy Laci bácsi keze benne van.“


Látom valakire nagyon nagy hatással volt az Éjszakai Ragadozók című film... azért ennyire ne éld bele magad, hogy bekamuzod, hogy veled történt, a jó ég áldjon már meg. Laci bácsi, aki segít bosszút állni az áldozatnak, mert már csak kevés van neki hátra, hát hogyne.

2019. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem az ilyen lànyoknak nincsen apjuk meg rokonaik? Ezt nem vàgom.
2019. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Időpont ma 18:54

Bocsika, fogalmam sincs miről beszélsz.. 38 évesen már rég kinőttem a kamusztorikból. Értelme sincs. Nem kell hinned nekem, nagyjából nem is érdekel, hogy hiszel vagy sem. Leírtam mi történt velem.. ennyi. Talán az esetem miatt, már me, igazám izgat, hogy mások mit gondolnak, így nem érdekel a te érvelésed sem

További szép napot.

2019. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kudarcfeldolgozasi problemak. Gyerekkorbol erednek.

Pl akit ugy neveltek hogy tul dicsergetik(meg szàmos rossz reakcio a szülötöl) stb, azok hajlamosak azt hinni hogy csak akkor szeretik öket ha jol teljesitett. Es ha hibazott akkor nem.ez megmutatkozik olyanokban pl ha veszit a tarsasjatekokban dührohama lesz.

Ez okozza felnöve az olyanokat ha elutasitjak nem kepes feldolgozni, elsiklani felette.

2019. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!