Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valaki hasonló helyzetben?...

Van valaki hasonló helyzetben? Hogyan viselhetném el?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy elég gáz a családi hátterem. Apám elhagyott mikor 2 éves voltam, ezért anyámmal a nagymamámnál kell éljünk mert hát csórók is vagyunk mellette. Ezzel nem is lenne különösebb gondom de a mamám iszonyú igénytelenségével annál inkább.Borzalmas stílusa és tulajdonságai vannak. A tisztaság egyáltalán nem érdekli,nem hajlandó takarítani maga után, pedig állandóan itthon van nyugdíjban, anyának kell munka után fáradtan takarítani, én suliba vagyok. Tiszta retek van a házban és még felseperni sem képes. Nem is kéne nagy takarítás de még egy felseprést, felmosást sem képes végre hajtani. Minden egyes nap, kivétel nélkül és egész nap a tévé előtt ül már olyan kövér hogy gurul mert csak eszik meg tévézik.. Elég undorító dolgokat is csinál pl wc helyet kádba hugyozik, vagy éppen WC-be de lehugyozza a deszkát és letörölni sem képes. És ezek mellett borzasztó a stílusa, mindennek úgy kell lenni ahogy ő akarja, ha nem úgy van körbemondja az egész rokonságnak hogy milyen hülyék meg idióták vagyunk(engem és anyámat szidja) Megpróbálom mindig elnyomni az idegességemet de egyre nehezebben megy. Ráadásul én olyan hipohonder fajta is vagyok mellé és rettegek a fertőzésektől ezért tisztaságmániás vagyok és gondolhatjátok milyen így együtt élni egy ilyen trehánnyal.. Az lenne a kérdésem hogy van e valaki hasonló kényszer helyzetben és hogyan tudnám elviselni? Vagy hogy ne kapjak el tőle semmit, vagy kell e emiatt aggódnom? Segítsetek nem bírom már. Köszönöm!

#tisztaság #igénytelenség #undor #fertőzésveszély.
2019. okt. 26. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Takaríts, és tedd össze a kezeid, hogy van hol laknotok.
2019. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Ez első válaszoló is egy életet unt szerencsétlen, te meg örülj ,hogy egyátalán vehetsz levegőt
2019. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló, igen ebben igazad van, nyilván jobb mint a semmi de akkor is.. Azért ezt nem mindenki tűrné el.

2.válaszoló én is pont így vagyok vele, lassan már azt se tudok úgy érzem.

2019. okt. 26. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mondom, ne tűrd el, takaríts!

Egyébként szégyen, ahogy a nagyanyádról beszélsz.

2019. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoktam takarítani, de 5 perc múlva minden ugyan olyan, ha te ismernéd nem csodálkoznál rajta hogy így beszélek róla.
2019. okt. 26. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Költözzetek el. Anyám segédmunkásként tartott el engem gyerekként, meg az alkesz apámat... Szóval nem lehetetlen.


Azért én meghallgatnám a másik felet is.

2019. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!