Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is történt már ilyen...

Mással is történt már ilyen vagy ez ilyen átkattanás lehet nálam? (Több éves események összefoglalva. )

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden összefoglalni a lényeget. Elegem van, nagyon-nagyon-nagyon-nagyon elegem van sok emberből a környezetemben. Az álszentekből, meg a többi idegesítő, lehúzó emberből.

Az egyik ismerősömet mindig kedvesnek, kicsit esetlennek gondoltam, hát lebukott azzal, hogy rólam "szivárogtat ki" magánéleti információkat olyan embernek, aki konkrétan örül az én nyomoromnak, és ki van idegelve, ha nekem éppen boldog időszakom van. Ezt az ismerőst töröltem, tiltottam, a pofáját se bírom látni, undorító milyen emberek vannak.

A másik mindig a képeimen gúnyolódik, a suliban is rajtam röhög, amint kiteszem a lábam az ajtón szünetben. Megkérdeztem mi baja, azt mondta, semmi. Rendben. Törlés, tiltás. Többet nem is beszéltem vele, nincs kontakt, élőben is kerülöm inkább.

Akkor ott vannak az exeim is, akik vagy megcsaltak, vagy csak kihasználtak. Azok is csak mutogatják nekem, hogy milyen jó az életük, provokálnak a hülyeségeikkel, "baráti" köntösbe bújva igyekeznek újra és újra a közelembe kerülni. Idegeimre mentek. Költözés, törlés, tiltás, no kontakt. (Az online felületeket azért emelem ki, mert a legtöbb ember mindennapjainak része az is.)

Barátok, akik kihasználtak, őket ugyanúgy kidobtam, mint a szemetet. No kontakt, stb.


Az a durva, hogy hihetetlenül könnyebb a lelkem, de valamiért úgy érzem, hogy van bennem is hiba azért, és kicsit keményen szűröm az embereket. Egyszerűen nem bírom elviselni azt, ahogyan megbántanak engem, ezért inkább mindenkit elfelejtek, letörlök, letiltok, akik bántanak és tagadnak mindent, megbeszélni velük nem lehet semmit sem.


Azért fogalmazódott meg ez a kérdés, mert sajnos sok ilyen embert ismerek. Ha nekem is a felszín lenne a lényeg, lenne vagy 30 haverom, és többezer ismerősöm, és ezeknek legalább a háromnegyede az idegeimre ment már eddig a szemétségeivel, ezért megszabadultam tőlük.



Hihetetlenül kevés ember van, akivel egyáltalán beszélek, és semmi bajom nincs vele. Másoknál meg azt vettem észre, hogy a legnagyobb gyökereket, bunkókat, hülyéket készek megtűrni maguk mellett egy életen át, és lazán kezelik az egészet, röhögnek rajtuk egyet. Nekem ez nem megy. Én az ilyeneket felidegelem magam, és nem bírom elviselni őket.


2019. okt. 26. 22:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Suli alatt a fősulira gondoltam most. Nem gimis közösség és emberek.
2019. okt. 26. 22:19
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen írással lehet fura, de nőnemű vagyok. Lehet, hogy ez is árnyalja a képet kicsit.
2019. okt. 26. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Komoly gondok vannak a fejedben.
2019. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2019. okt. 26. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne magadba nézned és elgondolkodnod a dolgokon.
2019. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos jó megoldás mindenkit torolni és a homokba dugni a fejed? Mi lehet az szerinted ami kiváltja a környezetedből ezeket? Mert szerintem kifelejtetted leírni mi lehet az ő problémájuk veled
2019. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A könnyebb utat választottad.
2019. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló volt az elejétől, hogy lány vagy. A korodat mondjuk 10 évvel kevesebbnek gondoltam. Nem tudom eldönteni, hogy éretlen vagy, vagy paranoiás.
2019. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!