Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is kifizettétek volna?

Ti is kifizettétek volna?

Figyelt kérdés
Egy gyors étterembe bent volt egy 20 as éveiben járó srác. Öltöny nyakkendő, ahogy kell. Ha jól hallottam csak egy hot dogogot kért. Aki kiszolgálás volna véletlen másnak adta oda kaját. Mikor rájöttek mondta a lány kollégája hogy csináld újra.... A srác megkapta a hot dogot majd visszament és fizetett még egyet. Mondták neki hogy nem kell ők rontották el de a srác mondta hogy ne legyen a lánynak hiány és hogy keres annyit hogy ne számítson. Kifizette mintha természetes lenne és elment egy rossz szó nélkül. Te is fizettetek volna vagy hagytad volna a lányt sz@rba...
2019. okt. 27. 00:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eszembe se jutott volna. Gyors éttermekbe tudtommal ingyen kajálhatnak az alkalmazottak, szóval kétlem, hogy levonták volna a fizujából a kaját.
2019. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárki előfordul hogy hibázik, ha megtehetem, nem hagytam volna szarba
2019. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Jó fej volt a srác, mondhatni úriember.

Ha nekem se "fájna" annak a plusz hotdognak az ára, természetesen én is kifizettem volna.

De van úgy, hogy pont annyi pénz van nálam amennyit eredetileg terveztem elkölteni (max egy kicsivel több), olyankor hiába fizetném ki legszívesebben ilyen helyzetben, nem tudnám.

2019. okt. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben, ha az ő hibájából történt, nekem eszembe sem jutna kifizetni, bevallom őszintén.
2019. okt. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű (pedig alapvetően nem tartom rosszindulatú embernek magam, rossz szavam tuti, hogy nem lenne), de én szintén lány vagyok, úgyhogy senki nem nevelte belém a kötelező jellegű úriemberkedést.
2019. okt. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Az nem úriemberkedés lesz, hanem puncikedveskedés.
2019. okt. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mivel ezt nem engedhetem meg magamnak. Ha nagyon gazdag lennék akkor màs lenne a helyzet.
2019. okt. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fizettem volna ki. Ők hibáztak, ne én szívjak miatta. Meg ahogy írják ez a gesztus a lánynak szólt és nem a kiszolgálónak.
2019. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ha valaki ennyire béna, azt nem húzom ki a sz/rból
2019. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gondolom párszáz forint egy ilyen hotdog, úgyhogy simán.

Ez olyan minimális összeg, hogy nem oszt, nem szoroz. Ennyit simán ad az ember egy hajléktalannak az utcán, vagy borravalóként a pultosnak.

Nyilván egy 2000 forintos pizzát nem fizetnék ki, de egy hotdogot simán.

2019. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!