Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hip-hophoz mennyire kell jó...

A hip-hophoz mennyire kell jó ének hang?

Figyelt kérdés

Vagyis aki komolyabban rappelne fontos hogy jó ének hangja legyen? Tekintsünk pl Eminemre vagy Nfre elég jó hangjuk van rapper létükre. Egy olyan szintet akárki eltud érni ének téren? De például old school rapperek közül egy se nagyon tud énekelni ice cube, dre, Nas stb

Mit gondoltok?



2019. okt. 27. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Erdekes, en is pont igy vagyok, szerintem kell egy pici. (Azt hittem.mar Eminemrol nem fog tobb kerdesben szerepelni :) )
2019. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül kell hozzá jó énekhang, de azért jobb, ha van egy úgymond átlagosan jó énekhangod.
2019. okt. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kell. Azért ugyan úgy zenei hangokat adsz ki, aminek az énektechnika az alapja, csak kevésbé (azaz szinte egyáltalán nem) változatosan.
2019. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát kb. Röviden a rapphez egy átlagos énekhangú vagy kicsivel jobb csávó már elég jó?

Hát szerintem énekhang fontos mivel a refrént énekelni szokták a rapperek is, de a legfontosabb a rím és a flow

Akinek alapból ilyen karakteres hangja van szerintem annak a flowja is jobb

2019. okt. 28. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!