Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyabb gond állhat a...

Komolyabb gond állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben volt egy pár dolog ami eléggé megviselt lelkileg de úgy érzem túl vagyok rajta, viszont nem egyszer van hogy nagyon rosszul érzem magam.

Most pár napja étvágyam alig van/volt, ma már erőszakolni kellett egy kis kaját mert egész nap egy falat nem ment le a torkomon, lefeküdtem, majd azt vettem észre hogy sírok, a legrosszabb az egészben hogy nem tudom mi nyomja a lelkemet, már annyira összezavarodtam.

Köszönöm a válaszokat.



2019. okt. 29. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy túl vagy rajta?😟

Lelkileg vagy testileg érzed sokszor rosszul magad?


Szerintem még nagyon nem vagy túl rajta...vagy valami komolyabb dolog állhat a háttérben...😬

De az biztos hogy nem normális ez az összezavarodásod...

2019. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem még nem vagy túl rajta.Lehet,hogy depressziós vagy?Engem így ősszel mindig gyötör.
2019. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lelkileg érzem rosszul magam néha, igen.

Depresszió? Hát, remélem nem, viszont visszagondolva régebben is így ősszel volt hasonló időszakom, mint neked.

Most viszont rátett egy lapáttal, hogy jöttek plusz gondok.

2019. okt. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!