Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek vagy inkáb ugy mondnaá...

Emberek vagy inkáb ugy mondnaám gazadagok nektek vannak olyan tárgyak amik jelképezik a személyiségeteket?

Figyelt kérdés
vannak olyan tárgyak amik jelképeznek esetleg orvosok olyanok amik megfizethetlenek mégis pénzben nem olyan drágák olyan antik dolgok vannaka birtokaitokban olyan dolgok amit elrejtetek csak más tudjon róla inkább más ne tudjon róla hogy van de mégis nem rika ritka valmi amsit szibolizál valami mégis neketek meg vn ??

2019. okt. 29. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mivan? Milyen boltív? De mivan?
2019. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Abszolut minimalista stilus öltözködesben.


Gazdag ismerösömnek a szolid ruhazat jelkepezi a gazdagsagot. Semmi szines nagyfeliratos nike meg devergo felsök, nincsenek fuxai, nem hord magassarku nagytalpu strasszos csizmakat, semmifele pinc piros ciklamen elenk szin nincs a ruhaiban, inkabb seszinü ingekben barna nadrag csizmaban jàr, semmi kivagott felsö, nincs rövid szoknya, kb igy öltözik:


[link]


Es volt egy gazdag srac aki udvarolt nekem hasonlot vàrt volna tölem. Nyaron is àllig bezart felsök szinte, börcsizmàk, a nadrag nem lehet passzos stb, felvettem ilyeneket es a gazdag baratainak is ugy nèz ki igencsak bejött.

Ök az a reteg akik a nöcis (esetleg r.bis pl forrogatyàs stilust)magasrol megvetik.


Magasabb körökben a szoöid elegancia az alap, mint valami klàn hogy csak akkor tartozol közejük.

2019. okt. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Es a szakadt koptatott farmerek is felejtösek meg a szélsöseges stilusok (punk vagy tetkok vagy emo stb)
2019. okt. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
aha nem arra vagyok kivácsi vanak főleg gazadagok akiknek a szobáikban vannak esetleg valmilyen tárgyak vagy figurák vagy valami egyedi darabok amik jelképezik a személyiégeket vagy hasonló dolgok arra egyre lennék kivácsi ha bemegy vaki gazadag szobába vanak e esetleg amik jelképeznek valmit valami tárgyak vagy hasonló dolgok
2019. okt. 30. 10:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vesszők és a pontok, amelyeket használok a mondataimban.
2019. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
elnézést a helyetlen írásért
2019. okt. 30. 11:49
 7/13 A kérdező kommentje:
[link] valami ilyenekre is gondolok ,de más dolgokra személyes tárgyak st b
2019. okt. 30. 11:50
 8/13 A kérdező kommentje:
[link] ezek mik??
2019. okt. 30. 12:21
 9/13 A kérdező kommentje:
2019. okt. 30. 12:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy sarlóm és egy kalapácsom
2019. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!