Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés gazdagnak lenni?

Milyen érzés gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés

Havi kb 1 millios vagy a feletti keresterol beszelek. Jo auto, allando wellnes, michelin csillagos ettermek, luxus kur*ák, habzsi-dőzsi, miegyebek.


Utálom magam, de irigy vagyok az ilyen emberekre.



2019. okt. 30. 13:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Sose tudom meg😥
2019. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Egy darabig biztosan jó,de hidd el,ebben is ki lehet égni,ha közben nincs semmi màs,amire építs.
2019. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Pont ugyan úgy gürizek es dolgozok mint előtte, a hobbiim is ugyan azok

World of warcraft, és mtb xc.

Annyi, hogy az általános közérzetem sokkal nyugodtabb, meg nem idegeskedek a havi nagy bevásárlásnál.

2019. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Eleg jo, de nincs mire irigynek lenni, sokkal tobb a felszines kapcsolatom emiatt. Igaz, tudom jol kik azok, akik tenyleg a barataim. De a sok stressz meg ami azzal jar... Nem mindig jo...


Ki lehet egni ebben is, szoval ettol onmagaban nem leszel boldog :(

2019. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
2%
Az érzés amikor megnyitsz egy ilyen kérdést és bead az oldal egy olyan cikket hogy "Női titkok" rajta egy gyönyörű mosolygós nővel. 😂
2019. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%

Röhögj ki ha gondolod de 1. Nem tudom de ha az leszek értesítelek.

2. Nem vágyom autóra, az állandó lustálkodának nagyon rossz hatásai vannak és depresszióssá tehet, nekem jó a sarki pékség is vagy egy pizzázó, a kur*ákat undorítónak tartom úgy ahogy vannak, a habzsidőzsi másnéven gyomorrontás hasmenéssel vagy gyüjtögető életmód lehet. A miegyebek illegális dolgokat enged sejtetni, mint a kábszi.

Az éz szótáramban ez nem a boldogságnál van hanem a leépülésnél.

Nem értem ezeket az elcseszett értékrendeket.

2019. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem jó lehet!
2019. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Menjetek már a hülyeségeitekkel. Biztosan ki vannak égve szegények, miközben a medencés bulikat tartanak, és ötévente jobbra cserélik az autóikat. Mennyivel jobb érzés a büdös buszokon utazni a panel kétszobás csodákba. Na attól aztán nem ég ki az ember..
2019. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Nekem apukám keres ennyit. Én nem irigykedek, sőt örülök, hogy a mindennapjaimat már nem abban a közegben kell töltenem.

Amúgy abból, hogy valaki sokat keres, miért következik feltétlenül az, hogy elveri a pénzét marhaságokra? Apum vett pár éve egy új 0 km-es Suzukit, wellnessezni 3-4 évente mennek el anyummal valahova, egyetlen étterembe szoktak járni, ami egy ilyen kis otthonos, barátságos vendéglő a városban, luxuskvákra tudtommal nem költ, habzsi-dőzsi és miegyebek alatt nem tudom, mit értesz. Persze nyaralni szoktak menni, minden évben 2 hét tengerpart, de igazából azt hiszem ketten 200.000-ból hozzák ki, az nem feltétlenül luxus. Megy még elég sok pénze a hiteltörlesztőkre, biztosításokra (ház-, egészség-, casco stb stb), megtakarításra, illetve a szüleit támogatja. Semmi extra luxus nincs az életében, inkább félreteszi a "fölös" pénzt, ha van.

Mi a párommal ketten nem keresünk összesen ennyit, de több "luxus" dolog van az életünkben, mert másképp osztjuk be. :D

Visszatérve arra, hogy irigylésre méltó-e az ilyen élet: véleményem szerint nem. Bőven nem. Nálunk a családnak nagyságrendileg be is fellegzett, mikor elkezdett apu jobb munkákat kapni, semmi ideje nem maradt ránk, éjjel járt haza, hónapokat töltött külföldön, otthon is folyton a telefonon lógott, és állandóan, megállás nélkül stresszes volt. (Vagyis gondolom még mindig az, csak azért írom múlt időben, mert nekem szerencsére már nem kell ebben élnem.) Az évi 2 hét nyaraláson kívül el lehet felejteni a szabadidőt, nem tud elszakadni munkából annyi időre.

Az egyetlen amit irigylek tőle, az az hogy van pénze magánkórházra, múltkor tök szép helyen volt jó ellátással, mikor műtötték. Nekünk elég sokat kell orvoshoz mászkálnunk a párommal, és ez például nagyon jó lenne, ha nem az állami vágóhídra tudnánk csak menni. De kb ennyi előnyét látom.

2019. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
#8 Ötévente? :D Inkább évente.
2019. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!