Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés szegénynek lenni?

Milyen érzés szegénynek lenni?

Figyelt kérdés

Havi kb 1 százezres vagy az alatti fizetésről beszélek.Nincs autó,ha mégis,akkor valami szar,izgulás hónap végén,koplalás,stb


Én örülök,hogy nem ilyen életet élek.



2019. okt. 30. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Dettó én is.


Hát extra sz_r voltam szegény egyetemistaként.

Majdnem kinyírtam magam annyira elegem volt mindenből.

Olcsó sz_rokat kellett vennem,nem tudtam normálisan csajozni sem,nem volt zsém ruhákra,edzésre se úgy,hogy marhasteak csirkemellel

2019. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Barátnőm, aki sajnos hallás sérült, alkoholista apjával él, anyja 2 éve meghalt, az apja nem vesz kaját, inkább a piára költi a pénzét.

Amit a barátnőm keres, abbóla pénzből éppenhogy kijárja a rezsit és a gyógyszereket.

Azon vagyok éppen, hogy elhozzam onnan mert már 9 napja nem evett semmit jóformán, nagyon sajnálom.

Amiket leírt, ökölbe szorult a kezem, amikor megtudtam, milyen apja van, mit művel.

2019. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Lemaradt:


Tehát kocsim se volt utazhattam állandóan a büdös ,,norvégokkal" meg a csövesekkel, bulizni max műanyagpoharas pacsmag gusztustalan piât ihattam volna meg tornacipős farmer pólós tarisznyás csajt talán felszedhettem volna.


Soha többet, hogy bírják ezt az emberek nem tudom.

2019. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szar :D
2019. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sehogy sem bírják, de akinek csak ennyi jut, az nem nagyon tud mit tenni.
2019. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszóval,kellemetlen.
2019. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egész gyerekkoromban szegény volt a családom, nem volt pénzünk semmi extrára, szóval kb. mindig csak csorgathattam a nyálamat más gyerekek játékaira. Ételre sem volt elég pénz, sokszor hónap végén már kb. csak vajas kenyeret tudtam enni, mert nem volt más. Ruhákra sem volt pénz, kénytelen voltam másoktól kapott használt ruhákat hordani, mert nem volt más.


Autónk sem volt soha, bár ez a mai napig nem változott, pedig már jól keresek.


Szóval összességében nagyon rossz szegénynek lenni.

2019. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nagyon szar érzés szegénynek lenni. még 20 év után is emlékszem, amikor párizsis kenyeret kellett napokig enni, amikor a sárga csekk nem került azonnal befizetésre, úgy vártuk a fizetésnapot mint a messiást. szerencsére a szegénység nem tartott sokáig, de mély nyomokat hagyott.
2019. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hírnök ***** válasza:
nr 8 -napokig párizsis kenyér? Akkor nem voltál szegény...
2019. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Dettó mint a 7-es... nagyon csövi életünk volt..sokat nélkülöztünk. Mindig ki volt számolva mibôl mennyit lehet enni, hó végén már csak kenyér volt. viszont nagyon tisztességesek voltak a szüleim!

Sajnos már elveszítettem ôket, már nem láthatják milyen szép életem lett. Nagy ház, kocsi, anyagi jóllét, csodás házasságom...mindenem meg van, ami akkor hiányzott.

2019. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!