Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan létezik, hogy egy...

Olyan létezik, hogy egy lány/nő gyerekkorában nagyon szépen énekel, nem hamisan, jó ráérzéssel, aztán beüt a kamaszkorral együtt a mutálás, és többé nem lesz rá képes?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2019. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez történt sajnos. Hiába nem változtatok semmit, mára már nagyon hamis lett.
2019. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, én vagyok rá az élő példa :( Gyerekkoromban kórusban énekeltem, emellett szerepeltem az iskolai énekversenyeken is, dicsérték a hangomat.

Aztán olyan 7.-es koromban már kezdett egyre hamisabb lenni, attól az évtől már a suli szintű versenyen sem indulhattam, mert nem szavazott meg az osztály, és a kórusvezető is azt javasolta, hogy inkább csak tátogjak.

Akkor jöttem rá, hogy nincs értelme erőltetni, pedig előtte énekesnő akartam lenni :(

2019. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem én szintén így jártam, még ha el is találom a hangokat és könnyebbé is vált számomra a mélyek kiéneklése (a magasaké mondjuk nehezebbé...), akkor is szarabbul hangzik az egész összességében, pedig anno mindenkit elbűvöltem vele, kicsit azért fáj. De mindig azt hallom, hogy csak a fiúk hangját változtatja meg a pubertás érdemben, úgyhogy kezdtem azt hinni, hogy csak bemagyarázom magamnak.
2019. okt. 30. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem ha nem vagy full hamis, hanem csak a magas hangokkal van gondod a mutálás miatt, akkor azon megfelelő tanárral és sok-sok gyakorlással tudsz javítani. Elég csak megnézned csak a Sztárban Sztár-t mondjuk. Ott is sok jó, tehetséges énekes van, mégis vannak köztük olyanok, akiknek úgy kell tanár ahhoz, hogy kitudják énekelni rendesen a magas hangokat.


Off: Amúgy lehet, hogy ez történt Loca Panterával is? 🤔

2019. okt. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!